کد خبر:11923
پ

تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴

شهردار شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه خبر داد. محمدحسن اسدی در جلسه روند پیشرفت خط ۳ مترو و پارک آبی بزرگ شهر شیراز اظهار کرد: روند اجرایی خط ۳ مترو از پیشرفت خوبی برخوردار است و از مسائل و مشکلات مهم پروژه […]

شهردار شیراز از تشکیل برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز تا سال ۱۴۰۴ در خصوص پروژه‌های بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه خبر داد.

محمدحسن اسدی در جلسه روند پیشرفت خط ۳ مترو و پارک آبی بزرگ شهر شیراز اظهار کرد: روند اجرایی خط ۳ مترو از پیشرفت خوبی برخوردار است و از مسائل و مشکلات مهم پروژه برق‌رسانی از شبکه اصلی بود که پس از پیگیری‌های زیاد مشکل برق رفع شد.

وی در خصوص اهمیت پارک آبی افزود: پارک آبی بزرگ شهر از مطالبات مهم مردم شیراز و مدیریت شهری است و موضوعات مربوط به آن موردبررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت راه‌اندازی نوبت شب داده و مقرر شد پروژه به‌صورت شبانه‌روزی روند اجرایی خود را ادامه دهد تا بتوانیم در برنامه زمان‌بندی تعیین‌شده شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه همه تلاش شهرداری بر این است که پروژه‌ها را در زمان مقرر به سرانجام برساند، تصریح کرد: شهرداری شیراز یک برنامه راهبردی عملیاتی تا سال ۱۴۰۴ تعریف کرده است که شامل چندین پروژه بزرگ مقیاس با اولویت ویژه را دارد و پیرو این برنامه جلساتی به صورت مستمر و هفتگی برگزار می‌شود تا بتوانیم مسائل و مشکلات پیش روی پروژه‌ها شناسایی و در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

اسدی ادامه داد: پروژه‌های عمرانی هر یک مدل و الگوی خاص خود را داشته و شرایط خاص خودش را دارد و قطعاً نمی‌شود یک نسخه واحد برای همه پروژه‌ها اجرا کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط خاص حاکم در کشور اقدامات عمرانی کار آسانی نیست و تنها هم و غم شهرداری بر این هست که روند کار به‌خوبی دنبال شود.

شهردار شیراز ابراز امیدواری کرد: در سال ۱۴۰۳ پروژه‌ها شروع قوی به خود گرفته شود و شاهد روند خیلی خوب در مراحل انجام پروژه‌ها داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری