کد خبر:10543
پ

تعدد پروژه‌ها در شیراز نشانه عدالت در سطح شهر است

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام ‌جمعه شیراز با بیان اینکه در هر گوشه شهر، شهرداری در حال تلاش است، گفت: تعدد پروژه‌ها در شیراز نشانه عدالت در سطح شهر است. آیت‌الله لطف‌اله دژکام امروز سه شنبه دوازدهم دی در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز، اظهار کرد: در هر گوشه شهر، شهرداری در حال […]

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام ‌جمعه شیراز با بیان اینکه در هر گوشه شهر، شهرداری در حال تلاش است، گفت: تعدد پروژه‌ها در شیراز نشانه عدالت در سطح شهر است.

آیت‌الله لطف‌اله دژکام امروز سه شنبه دوازدهم دی در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز، اظهار کرد: در هر گوشه شهر، شهرداری در حال تلاش است.

وی افزود: تحقق بودجه شهرداری شیراز با افزایش قابل‌توجهی که طی دو سال گذشته تاکنون داشته نشان از تلاش جهادی و شبانه‌روزی این مجموعه دارد.

امام‌جمعه شیراز با بیان اینکه اثر مطلوب فعالیت‌ها در تداوم و استمرار آنهاست، اضافه کرد: در زمینه اقدامات عمرانی باید برنامه‌ریزی صحیح، معقول و متعارف انجام شود.

آیت‌الله دژکام تصریح کرد: تعریف پروژه‌ها نیز با امکانات و اعتبارات موجود باشد.

وی همچنین تعدد پروژه‌ها در کلان شهر شیراز را نشانه عدالت در سطح شهر اعلام کرد و ادامه داد: در سطح ملی نیز تلاش دولت مبنی بر تعریف پروژه متناسب با میزان دارایی است.

نماینده ولی‌فقیه در فارس در پایان سخنان خود تصریح کرد: کار خوب نزد خداوند ضایع نمی‌شود و این نقطه برتری فرهنگ ما نسبت به تمدن اروپایی است.

پروژه‌های شهری شیراز در زمان بندی مشخص شده به بهره برداری می رسند

شهردار شیراز با بیان اینکه بیش از ۲ هزار پروژه در حال اجرا هستند که حتی یکی از آن‌ها نیمه تعطیل هم نیست، اظهار کرد:: تمامی پروژه‌ها در زمان‌بندی مشخص‌شده یا حتی زودتر از زمان موعد به بهره‌برداری می‌رسند.

محمدحسن اسدی افزود: در این جلسه از سال گذشته تاکنون در برنامه‌های مختلف شهری، شاهد حضور آیت‌الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز هستیم و ایشان، همواره دغدغه توسعه و پیشرفت استان و تراوش امید میان مردم داشته‌اند.

وی تاکید کرد: امروز شهرداری بیش از دو هزار پروژه دارد که حتی یکی از آن‌ها نیمه تعطیل هم نیست.

شهردار شیراز خاطر نشان کرد: امروز پروژه‌ها در زمان‌بندی مشخص شده یا حتی زودتر از زمان موعد به بهره‌برداری می‌رسند.

اسدی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری امروز در یک فضای کاملاً متحد و منسجم با دیگر دستگاه‌های اجرایی تعامل دارند.

تحقق بودجه ۴ برابری شهرداری شیراز یک حرکت بزرگ انقلابی است

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: تحقق بودجه ۴ برابری شهرداری این کلان‌شهر را نسبت به دوره گذشته یک حرکت بزرگ انقلابی دانست.

سید ابراهیم حسینی خاطرنشان کرد: در ادوار مختلف شورا و شهرداری تلاش‌هایی انجام شد اما یک ویژگی که در دوره ششم شورا وجود داشته این است که تلاش شده تا نگاه همه جانبه‌ای به بخش‌های مختلف ایجاد شود و هم اینکه فعالیت‌ها به صورت گسترده در همه جای شهر اجرایی شوند و همچنین تلاش شده تا رفتارهای شوراییان و مدیریت شهری سیاسی نباشد و مردم را فارغ از گرایش‌های سیاسی به عنوان سرمایه‌های نظام ببینیم.

وی همچنین تحقق بودجه ۴ برابری شهرداری شیراز نسبت به دوره گذشته را یک حرکت بزرگ انقلابی عنوان و اضافه کرد: علاوه بر این بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد تومان نیز بودجه تعریف شده در بخش سرمایه گذاری جذب شده که حرکت بزرگ و ارزشمندی بوده است. در واقع به معنای واقعی شیراز به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با تاکید بر این موضوع که تلاش کرده‌ایم اولویت فرهنگی در مسائل را رعایت کنیم، تصریح کرد: اکنون نیز حرکت جهادی ارزشمندی آغاز شده که نیاز به راهنمایی و حمایت نماینده ولی‌فقیه به ویژه در بحث جهاد تبیین داریم.

حسینی خاطر نشان کرد: با این اندیشه که شیراز به تراز سومین حرم اهل بیت (ع) برسد، شورا و شهرداری تلاش شبانه‌روزی می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری