کد خبر:8932
پ

تیم عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان ایران مقام ششم جهان را کسب کرد

تیم عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان ایران که برای شرکت در مسابقات جهانی آتش‌نشانان به کشور ترکیه اعزام‌شده بود، در هر چهار رشته مسابقات، مقام ششم آتش‌نشانان جهان را کسب کرد وجزء ده تیم برتر این مسابقات در کشور ترکیه شد. به گزارش افتخار میهن به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این مسابقات که […]

تیم عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان ایران که برای شرکت در مسابقات جهانی آتش‌نشانان به کشور ترکیه اعزام‌شده بود، در هر چهار رشته مسابقات، مقام ششم آتش‌نشانان جهان را کسب کرد وجزء ده تیم برتر این مسابقات در کشور ترکیه شد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این مسابقات که نماینده دفتر محیط زیست و خدمات شهری این سازمان، به‌عنوان سرپرست، تیم اعزامی عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان کشور را همراهی می‌کرد، تیم ایران با تثبیت جایگاه خود و با ثبت رکورد و انجام تمام رشته‌های عملیاتی ورزشی موفق به کسب مقام ششم و جزو ده تیم برتر مسابقات جهانی در هر چهار رشته؛ دو۱۰۰ متر، دو۱۰۰*۴ متر امدادی، آب‌رسانی با موتورپمپ پرتابل و عملیات برج شد.
 تیم عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان کشور متشکل از بازیکنان، مربیان و کادر فنی از سازمان‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری‌های؛ رشت، قزوین، شاهرود، شیراز، اصفهان، مشهد و کرج بود که در یک همکاری مشترک بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، فدراسیون ورزش‌های همگانی و سازمان‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری‌ها به این دوره از مسابقات جهانی اعزام شد.
در این دوره از مسابقات جهانی آتش‌نشانان که از تاریخ ۹ تا ۱۵ شهریورماه با حضور ۲۴ تیم از آتش‌نشانان کشورهای مختلف به میزبانی کشور ترکیه در شهر استانبول برگزار شد، کشورهای ازبکستان، قزاقستان، روسیه، چین، بلاروس، ایران، مغولستان، آذربایجان، ترکیه و استرالیا  به ترتیب جزو ده تیم برتر انتخاب شدند.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری