کد خبر:10680
پ

جشنواره «بیتا» با حضور بیش از ۸۰ غرفه مشاغل خانگی در یزد برگزار می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یزد گفت: چهارمین دوره جشنواره «بیتا» در شهر میراث جهانی یزد از امروز در یزد آغاز شد. مصطفی زارع‌زاده اظهار کرد: چهارمین جشنواره «بیتا» از عصر امروز پنجشنبه بیست‌ویکم دی به مدت ۴ روز، با رویکرد توانمندسازی بانوان یزدی، در حسینیه صاحب‌الزمان (عج) محله محمودآباد برگزار می‌شود. وی با […]

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یزد گفت: چهارمین دوره جشنواره «بیتا» در شهر میراث جهانی یزد از امروز در یزد آغاز شد.

مصطفی زارع‌زاده اظهار کرد: چهارمین جشنواره «بیتا» از عصر امروز پنجشنبه بیست‌ویکم دی به مدت ۴ روز، با رویکرد توانمندسازی بانوان یزدی، در حسینیه صاحب‌الزمان (عج) محله محمودآباد برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که «بیتا» خلاصه‌نویسی عنوان «بانوان یزدی توانمند امروز» است، افزود: در این رویداد که به صورت ماهیانه ویژه بانوان یزدی برگزار می‌شود، غرفه‌های در حوزه مشاغل خانگی، ورزش با بازی‌های رومیزی و ابربازی‌ها، فرهنگی، کتاب، مشاوره فردی، شیطان شناسی، آموزش شهروندی و قصه‌گویی کودک و آموزش ایمنی است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یزد استقبال بانوان و دختران یزدی از ادوار گذشته رویداد فرهنگی بیتا را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: زیارت مجازی، نمایشگاه جواهرانه، درخت برکت، مشاوره زنان، پایش سلامت و مشاوره طب سنتی از دیگر برنامه‌های فرهنگی است که برای این دوره جشنواره بیتا در یزد برنامه‌ریزی شده است.

زارع‌زاده شرکت بیش از ۸۰ غرفه مشاغل خانگی را از مزایای دیگر این جشنواره عنوان کرد و افزود: در راستای توانمندسازی بانوان در حوزه مالی در حاشیه این جشنواره بازارچه مشاغل خانگی نیز دایر است تا به معرفی مشاغل خانگی که بانوان می‌توانند در آن فعالیت کنند بپردازد.

وی با بیان اینکه سعی می‌شود در جشنواره‌های مختلف از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی نیز کمک گرفته شود، گفت: چهارمین جشنواره بیتا با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حسینیه صاحب‌الزمان (عج) محمودآباد واقع در خیابان آکادمی یزد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بانوان یزدی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری