کد خبر:10659
پ

جشنواره شهر گز به ‌زودی در بلداجی برگزار شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان صمت استان با همکاری دیگر دستگاه‌ها در خصوص ساماندهی صنف گز اقدامات لازم را انجام دهد، جشنواره شهر گز باید به‌زودی در بلداجی برگزار شود و در این راستا ضرورت دارد برای برندسازی و ملی شدن این محصول تلاش شود. غلامعلی حیدری امروز پنجشنبه بیست و یکم دی در […]

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان صمت استان با همکاری دیگر دستگاه‌ها در خصوص ساماندهی صنف گز اقدامات لازم را انجام دهد، جشنواره شهر گز باید به‌زودی در بلداجی برگزار شود و در این راستا ضرورت دارد برای برندسازی و ملی شدن این محصول تلاش شود.

غلامعلی حیدری امروز پنجشنبه بیست و یکم دی در شورای اداری بخش بلداجی اظهار کرد: بسیاری از پروژه‌های نیمه‌تمام استان تکمیل شده است و بخشی از این پروژه‌ها از جمله آبرسانی به شهرستان بروجن، پیشران بوده است.

وی اضافه کرد: توجه ویژه به مکان توریستی و زیارتی امام‌زاده حمزه‌علی بلداجی لازم است این امام زاده همچون نگینی در بلداجی است تالاب چغاخور با ارتفاع سه هزار متر در یک موقعیت خاص قرار دارد که طرح جامع گردشگری آن تصویب شده است.

حیدری تصریح کرد: سازمان صمت استان با همکاری دیگر دستگاه‌ها در خصوص ساماندهی صنف گز اقدامات لازم را انجام دهد جشنواره شهر گز باید زودی در بلداجی برگزار شود و مسؤلان برای برندسازی و ملی شدن این محصول تلاش کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری بسیار مهم است که سبب ایجاد امید در بین مردم می‌شود.

وی بیان کرد: اقدامات مهم در راستای حضور هلدینگ‌ها و سازمان‌های سرمایه‌گذار انجام شده همچنین تسهیلات قابل توجهی برای سرمایه‌گذاران در استان پرداخت شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری