کد خبر:11752
پ

جلسه شورای شهر اهواز برای دوازدهمین بار پیاپی تشکیل نشد

جلسه شورای اسلامی شهر اهواز با دستور کار برکناری شهردار اهواز، امروز دوشنبه بیستم فروردین و برای دوازدهمین بار پیاپی تشکیل نشد. صدوچهل وهشتمین جلسه شورای اسلامی شهر اهواز امروز نیز به دلیل غیبت برخی از اعضا در جلسه و به حد نصاب نرسیدن، با دستور سیدمحمدعلی پورموسوی رئیس شورای شهر اهواز لغو شد. این جلسه که بنا بود […]

جلسه شورای اسلامی شهر اهواز با دستور کار برکناری شهردار اهواز، امروز دوشنبه بیستم فروردین و برای دوازدهمین بار پیاپی تشکیل نشد.

صدوچهل وهشتمین جلسه شورای اسلامی شهر اهواز امروز نیز به دلیل غیبت برخی از اعضا در جلسه و به حد نصاب نرسیدن، با دستور سیدمحمدعلی پورموسوی رئیس شورای شهر اهواز لغو شد.

این جلسه که بنا بود از ساعت ۹:۰۰ امروز با دستور کار «برکناری شهردار اهواز» برای دوازدهمین بار برگزار شود پس از ۴۰ دقیقه انتظار برای حضور اعضا، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

در این جلسه سیدمحمدعلی پورموسوی، محمدمهدی مطیعی، سیدناصر مهداوی، عبدالزهرا سنواتی، محمدجواد رضوی، حمید دغاغله، یونس اسفندیاری‌نژاد و غلامرضا شانه‌سازان حضور داشتند و حجت الله زارع‌زاده، عادل شیشه گری، محمدحسین ملازمانی، علی مدد هاشم پور و سیاوش محمودی پنج عضو غایب بودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری