کد خبر:6153
پ

جوابیه شهردار گلشهر در خصوص ناایمن بودن جاده مواصلاتی

به گزارش افتخار میهن، عده‌ای از ساکنان و مسافرانی که همواره در جاده مواصلاتی گلشهر تردد دارند، نسبت به ناایمن بودن این مسیر گلایه‌مند هستند. ساکنان گلشهر به ویژه در محله فیلاخص تا ساختمان قدیم شهرداری نسبت به خاموشی بلوار و تقاطع شهر که در دوره ششم شورای اسلامی شهر احداث شده و هنگام شب تاریک و […]

به گزارش افتخار میهن، عده‌ای از ساکنان و مسافرانی که همواره در جاده مواصلاتی گلشهر تردد دارند، نسبت به ناایمن بودن این مسیر گلایه‌مند هستند.

ساکنان گلشهر به ویژه در محله فیلاخص تا ساختمان قدیم شهرداری نسبت به خاموشی بلوار و تقاطع شهر که در دوره ششم شورای اسلامی شهر احداث شده و هنگام شب تاریک و خطرناک است، گلایه دارند.

شهروندان می‌گویند در این مسیر شبکه روشنایی و حتی شبرنگ وجود ندارد، دید بسیار ضعیف و تردد خطرناک است؛ آیا مسئولان شهرستان گلپایگان شب‌ها در این مسیر که محور مواصلاتی غرب به مرکز کشور و مسیر اصفهان به تهران، قم و کاشان و سایر شهرها است، تردد ندارند؟

آنها اظهار می‌کنند گویا تا خسارت جانی و مالی در این مسیر رخ ندهد و یک اتوبوس واژگون نشود، فکری برای ایمن‌سازی این مسیر انجام نمی‌شود.

ایمن‌سازی محدود مسیر با اجرای جداکننده‌ها

به گزارش افتخار میهن، مصطفی محمودی، شهردار گلشهر در این خصوص گفت: طبق تفاهم‌نامه با اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان، اجرای روشنایی با اداره راهداری است، به طور مستمر پیگیر این موضوع هستیم و حتی فرماندار گلپایگان پیگیر موضوع از اداره راهداری استان شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۲۰ سال از شهر شدن گلشهر می‌گذرد، افزود: پروژه ایمن‌سازی این مسیر امسال با اجرای جداکننده‌ها توسط شهرداری آغاز شده است تا بتوانیم در حد توان از وقوع حوادث متعدد جاده‌ای جلوگیری کنیم، اما کار اصلی با اداره راهداری است.

شهردار گلشهر خاطرنشان کرد: این مسیر مواصلاتی حادثه‌خیز و نیازمند رسیدگی فوری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری