کد خبر:9005
پ

حضور سفرای ۲۰ کشور در شهر سنندج

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: طی چند هفته آینده همایش سرمایه‌گذاری با حضور ۲۰ سفیر از کشورهای مختلف در شهر سنندج برگزار و ظرفیت‌های این شهر در حوزه‌ سرمایه‌گذاری برای میهمانان و سفرا معرفی خواهد شد. علی نوری امروز چهارشنبه بیست‌ودوم شهریورماه در جریان بازدید از چندین پروژه شهری که با حضور شهردار و اعضای […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: طی چند هفته آینده همایش سرمایه‌گذاری با حضور ۲۰ سفیر از کشورهای مختلف در شهر سنندج برگزار و ظرفیت‌های این شهر در حوزه‌ سرمایه‌گذاری برای میهمانان و سفرا معرفی خواهد شد.

علی نوری امروز چهارشنبه بیست‌ودوم شهریورماه در جریان بازدید از چندین پروژه شهری که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر سنندج صورت گرفت، اظهار کرد: در جریان بازدیدی که از اقدامات عمرانی سطح شهر سنندج داشتیم اقدامات جهادگونه‌ای توسط شهرداری سنندج در حوزه عمران شهری، فضای سبز و ظرفیت‌های تفریحی و ورزشی در حال انجام بوده که شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهمی که در حوزه اقتصادی به انجام آن تاکید می‌کنیم توسعه فضای سبز و گردشگری در سطح شهرستان سنندج است، افزود: توجه به این مهم به عنوان یکی از اولویت‌های مهم شهرداری مورد توجه قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان ادامه داد: طی چند هفته آینده همایش سرمایه‌گذاری با حضور ۲۰ سفیر از کشورهای مختلف در شهر سنندج برگزار خواهد شد و ظرفیت‌های ایجاد شده در حوزه سرمایه‌گذاری در این همایش برای میهمانان و سفرا معرفی می‌شود.

نوری با ابراز امیدواری از اینکه این همایش بستری برای رونق هرچه بیشتر شهر سنندج و استان کردستان باشد، تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد از ظرفیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری‌های کلان در سطح شهر سنندج بهره بگیریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری