کد خبر:10863
پ

خدمات‌رسانی گسترده ناوگان اتوبوسرانی تبریز در لیلهالرغائب

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز از تمهیدات گسترده این سازمان برای انتقال شهروندان به آرامستان های سطح شهر در لیلهالرغائب خبر داد. محمد حسین‌زاده امروز چهارشنبه بیست‌وهفتم دی از تمهیدات ویژه این شرکت برای انتقال شهروندان به آرامستان‌های سطح شهر در لیله الرغائب (نخستین پنجشنبه ماه رجب) خبر داد. وی افزود: با توجه به افزایش […]

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز از تمهیدات گسترده این سازمان برای انتقال شهروندان به آرامستان های سطح شهر در لیلهالرغائب خبر داد.

محمد حسین‌زاده امروز چهارشنبه بیست‌وهفتم دی از تمهیدات ویژه این شرکت برای انتقال شهروندان به آرامستان‌های سطح شهر در لیله الرغائب (نخستین پنجشنبه ماه رجب) خبر داد.

وی افزود: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به آرامستان‌های سطح شهر، این سازمان با تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب ناوگان بخش خصوصی و ملکی با نظارت و کنترل عوامل بهره‌برداری و گشت‌های نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی و امدادی، اقدام به ارائه خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در این روز خواهد کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز ادامه داد: سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز با اختصاص بیش از ۸۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از ساعت ۷:۳۰ صبح روز پنجشنبه بیست‌وهشتم دی، جابجایی مسافرین را در مسیرهای مربوطه بر عهده خواهد داشت و در کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط به‌ویژه سامانه اتوبوس‌های تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه خواهند کرد و شهروندان می‌توانند از این خدمات نیز بهره‌مند شوند.

حسین‌زاده ادامه داد: تعدادی از اتوبوس‌های واحد گشت نیز برای پشتیبانی خدمات‌رسانی در گلزار شهدای وادی رحمت جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر جهت استقرار پیش‌بینی شده که در صورت نیاز به اتوبوس بیشتر وارد شبکه خدمات‌رسانی خواهند شد.

وی تصریح کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز با تمام توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی در مسیرهای ذیل در یوم‌الرغائب در خدمت شهروندان خواهد بود.

• گلزار شهدای وادی رحمت: حرکت اتوبوس‌ها از ابتدای ضلع غربی پایانه محققی

• آرامستان ملک: حرکت اتوبوس‌های ۱۲۰ شهید بهشتی از پایانه میدان شهدا

• آرامستان بقائیه: حرکت اتوبوس‌های مسیر ۱۰۲ شهید منتظری از ضلع شرقی پایانه محققی

• آرامستان امامیه: حرکت اتوبوس‌های مسیر ۱۰۴ مشروطه- ترمینال از ضلع شرقی پایانه محققی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری