کد خبر:11574
پ

خدمات رایگان ۱۰۰ دستگاه تاکسی ون پایتخت در ۲۲ بهمن‌ماه

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از سرویس دهی رایگان ۱۰۰ دستگاه تاکسی ون در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه پایتخت خبر داد. شادی مالکی اظهار کرد: سرویس رسانی رایگان به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن به همت معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی و با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان انجام می‌شود.وی افزود: […]

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از سرویس دهی رایگان ۱۰۰ دستگاه تاکسی ون در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه پایتخت خبر داد.

شادی مالکی اظهار کرد: سرویس رسانی رایگان به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن به همت معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی و با هدف خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان انجام می‌شود.
وی افزود: سازمان تاکسیرانی با استقرار ۱۰۰ دستگاه خودروی تاکسی ون در پنج مسیر به مقصد میادین منتهی به مسیر راهپیمایی در خیابان‌های آزادی و انقلاب، به مردم به صورت رایگان خدمات رسانی می‌کند.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: مسیر نخست حدفاصل میدان ولی عصر (عج) تا چهارراه ولی عصر (عج) به صورت رفت و برگشت و مسیر دوم حدفاصل پل شهید ستاری (جاده مخصوص) به سمت آزادی به صورت رفت و برگشت خواهد بود.

مالکی افزود: حدفاصل میدان حر تا میدان انقلاب به صورت رفت و برگشت، حدفاصل میدان امام خمینی (ره) تا ضلع جنوب میدان فردوسی به صورت رفت و برگشت و حدفاصل ورودی خیابان فرودگاه مهرآباد از سمت بزرگراه شهید لشکری تا فرودگاه مهرآباد به صورت رفت و برگشت از دیگر مسیرهایی است که تاکسی ون‌های سازمان تاکسیرانی در آنجا خدمات رسانی خواهند کرد.
وی با اشاره به برپایی غرفه و استیج فرهنگی مقابل این سازمان در روز ۲۲ بهمن‌ماه، ادامه داد: در استیج برنامه‌های متنوع فرهنگی و در غرفه ویژه برنامه‌های مخصوص کودکان از جمله نقاشی، مسابقات فرهنگی و گریم کودکان همراه با اهدای جایزه با محوریت تسری دادن نشاط و شادابی میان شهروندان برگزار خواهد شد.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: نصب پرچم پرافتخار کشور و شعارنویسی روی ۲۰ هزار تاکسی‌ها در مناطق ۲۲ گانه را از دیگر اقدامات سازمان تاکسیرانی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی از نصب ۲۰ هزار پرچم روی تاکسی‌های تهران در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: این اقدام با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران صورت گرفته و از شب مبعث حضرت رسول (ص) ۲۰ هزار پرچم ایران اسلامی روی تاکسی‌ها نصب شده است.

علیرضا پیغمبردوست ۱۴۰۲/۱۱/۲۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری