کد خبر:10576
پ

درجه ۲۵ شهرداری کشور ارتقا یافت

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ درجه های جدید ۲۵ شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداران طی دی ماه پس از بررسی در جلسه کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در این سازمان خبر داد. سید سجاد انوشه با اعلام این خبر گفت: به موجب این ابلاغیه‌ها،‌ درجه شهرداری‌ شاهرود در استان […]

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ درجه های جدید ۲۵ شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداران طی دی ماه پس از بررسی در جلسه کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در این سازمان خبر داد.

سید سجاد انوشه با اعلام این خبر گفت: به موجب این ابلاغیه‌ها،‌ درجه شهرداری‌ شاهرود در استان سمنان به ۱۰ ارتقا یافت.
وی افزود: درجه شهرداری‌های لار و صدرا در استان فارس هم به ۹ و درجه شهرداری‌های الشتر در استان لرستان و فارسان در استان چهارمحال و بختیاری به ۸ ارتقا یافت.
انوشه در ادامه گفت: درجه شهرداری‌های انار در استان کرمان و فاروج در استان خراسان شمالی به ۷ و درجه شهرداری های بردخون و  وحدتیه در استان بوشهر، حبیب آباد در استان اصفهان، سرخرود در استان مازندران، صغاد در استان  فارس و نیمور در استان مرکزی به ۶ ارتقا یافت.                          
وی گفت: درجه شهرداری‌های انارستان در استان بوشهر، کوهنانی در استان لرستان و بلورد و گلزار در استان کرمان به ۵ و درجه  شهرداری‌های اسلام آباد در استان اردبیل، بالاده در استان فارس، پول در استان مازندران، خواجو شهر در استان کرمان، قهاوند در استان همدان، کدکن در استان خراسان رضوی و مزرعه در استان گلستان به ۴ و درجه شهرداری‌ خیر آباد در استان ‍‍ فارس هم به ۳ ارتقا یافت.
انوشه یادآور شد: مدارک ارسالی شهرداری‌ها برای ارتقای درجه در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و موارد واجد شرایط پس از تایید از سوی وزیر محترم کشور به استانداران مربوطه ابلاغ شد.
وی افزود: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری‌هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقای درجه خود را بعد از تأیید استانداری به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند.
شایان ذکر است ارتقای درجه شهرداری‌ها به استناد تبصره (۳) ماده (یک) آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری‌ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی وقت کشور رسیده، انجام می‌شود و شهرداری‌ها صرفاً از طریق بارگذاری اطلاعات و مستندات موردنیاز در سامانه درجه بندی شهرداری‌ها، می‌توانند پیگیر موضوعات مرتبط با درجه بندی از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری