کد خبر:8924
پ

درهفته جهانی صلح ، تور رالی گردشگری هندوستان به شیراز رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از ورود تور رالی گردشگری خانواده لال پری به مناسبت هفته جهانی صلح به شیراز خبر داد. سید مؤید محسن‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: این تور رالی خانوادگی که از هندوستان آغاز شده و تا انگلستان ادامه می‌یابد با شعار صلح جهانی روز گذشته وارد فارس شدند. […]

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از ورود تور رالی گردشگری خانواده لال پری به مناسبت هفته جهانی صلح به شیراز خبر داد.

سید مؤید محسن‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: این تور رالی خانوادگی که از هندوستان آغاز شده و تا انگلستان ادامه می‌یابد با شعار صلح جهانی روز گذشته وارد فارس شدند.

وی افزود: تور رالی لال پری از هندوستان به امارات متحده عربی رفته و سپس از مرز دریایی هرمزگان وارد فارس و پس از یک‌شب اقامت در لارستان روز گذشته وارد شیراز شدند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس خاطر نشان کرد: این گروه پس از دو روز اقامت در شیراز و بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر شیراز همچون آرامگاه حافظیه از مسیر شمال فارس به تهران و به مقصد کشورهای اروپایی کشور را ترک می‌کنند.

وی به تقاضای گروه جهت حضور در مراسم اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: ظرفیت‌های گردشگری مذهبی در کنار سایر جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی می‌تواند به ویژه در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان در جذب گردشگران داخلی و خارجی مؤثر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری