کد خبر:4305
پ

دریافت بلیت نمایشگاه بین‌المللی مشهد از طریق اپلیکیشن «شهرمن»

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: شهروندان برای ورود به نمایشگاه به جای دریافت بلیت کاغذی می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شهرمن» و ورود به قسمت نمایشگاه، بلیت هوشمند خود را با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند. مهدی بدیع‌فرخد در خصوص امکان دریافت بلیت ورود به نمایشگاه از بستر اپلیکیشن «شهرمن» اظهار کرد: یکی […]

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: شهروندان برای ورود به نمایشگاه به جای دریافت بلیت کاغذی می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شهرمن» و ورود به قسمت نمایشگاه، بلیت هوشمند خود را با ۲۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

مهدی بدیع‌فرخد در خصوص امکان دریافت بلیت ورود به نمایشگاه از بستر اپلیکیشن «شهرمن» اظهار کرد: یکی از سیاست‌های مدیریت شهری هوشمندسازی پرداخت‌ها به‌ویژه در حوزه حمل‌ونقل است به این معنا که شهروندان با استفاده از گوشی تلفن همراه و QR کد ، پرداخت‌های خود را انجام دهند.

وی افزود: در حال حاضر در تلاش هستیم این سیاست را به دیگر بخش‌های شهرداری نیز تعمیم دهیم که یکی از مکان‌های هدف ما نمایشگاه بین‌المللی مشهد است که زیرساخت‌ها و بسترسازی آن از دو ماه گذشته در اپلیکیشن «شهرمن» آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد تصریح کرد: در این راستا شهروندان برای ورود به نمایشگاه به جای دریافت بلیت کاغذی می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن «شهرمن» و ورود به قسمت نمایشگاه بلیت هوشمند خود را با ۲۰ درصد تخفیف و همچنین بدون معطلی در صف تهیه بلیت دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: نحوه کار بلیت هوشمند به این شکل است که شهروندان باید کد QR تولید شده اپلیکیشن را مقابل گیت‌های ورودی بگیرند و پس از تأیید وارد شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری