کد خبر:10075
پ

در روز جهانی معلولان ، استفاده از اتوبوس برای این قشر در اصفهان رایگان می‌شود

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، دوازدهم آذر مصادف با روز جهانی معلولان، استفاده از اتوبوس برای این قشر رایگان خواهد بود. به گزارش افتخار میهن به نقل از ایمنا، داوود بحیرایی اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان مبنی بر استفاده دارندگان کارت منزلت […]

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، دوازدهم آذر مصادف با روز جهانی معلولان، استفاده از اتوبوس برای این قشر رایگان خواهد بود.

به گزارش افتخار میهن به نقل از ایمنا، داوود بحیرایی اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر اصفهان مبنی بر استفاده دارندگان کارت منزلت شهروندی در هر گروه منطبق با روز اختصاصی معین شده در سالنامه از خدمات حمل‌ونقل عمومی و خدمات تفریحی و گردشگری به صورت رایگان، دستور لازم در راستای ارائه این خدمات به معلولان دارای کارت منزلت شهروندی هم‌زمان با روز معلولان در روز دوازدهم آذر سال جاری صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: طبق مصوبه شورا، دوازدهم آذر سال جاری مصادف با روز جهانی معلولان، خدمات استفاده از اتوبوس ویژه تمام معلولان رایگان خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری