کد خبر:7994
پ

در سال ۱۴۰۱ محقق شد، اخذ سند تک برگی برای حدود ۱۰۰ هکتار از اراضی زهک بنام دولت

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک از اخذ سند تک برگی برای حدود ۱۰۰ هکتار از اراضی و املاک ملی این شهرستان در سال گذشته بنام دولت و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان سیستان و بلوچستان، مرتضی باغبانی اخذ سند […]

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک از اخذ سند تک برگی برای حدود ۱۰۰ هکتار از اراضی و املاک ملی این شهرستان در سال گذشته بنام دولت و در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان سیستان و بلوچستان، مرتضی باغبانی اخذ سند تک برگی برای حدود ۱۰۰ هکتار از اراضی  زهک بنام دولت خبر داد و اظهار داشت: صدورسند مالکیت برای اراضی ملی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران با نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن مانع از سوء استفاده جاعلان شده و مسیر مقابله با جعل و زمین خواری را فراهم می کند.

وی با بیان اینکه این اراضی از سازمان جهاد کشاورزی در محدوده حریم شهر به نام سازمان ملی زمین و مسکن سند خورده است،تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از مهم ترین راه‌های حفاظت از بیت المال مستند کردن اموال دولتی و اراضی است این اداره در سالجاری نیز اخذ سند تک برگ برای حدود ۱۰۰ هکتار دیگر از اراضی منطقه را در دستور کار دارد.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک خاطر نشان کرد: اخذ سند در اراضی ملی با هدف حفظ سرمایه های ملی و میهنی و مبارزه با زمین خواری و جلوگیری از تصرفات از اولویت های این اداره همسو با سیاست های کلان اداره کل راه و شهرسازی استان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری