کد خبر:5393
پ

دوره آموزشی قوانین و مقررات حقوقی اسناد در شهرداری قزوین برگزار شد

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی با موضوع «قوانین و مقررات حقوقی اسناد» ویژه مدیران و کارشناسان حوزه حقوقی شهرداری قزوین در مهرماه سال جاری خبر داد. مهران سعیدی اظهار کرد: دوره آموزشی با موضوع «قوانین و مقررات حقوقی اسناد» به مدت هشت ساعت و با مشارکت ۸۶ شرکت‌کننده در مهرماه سال […]

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی با موضوع «قوانین و مقررات حقوقی اسناد» ویژه مدیران و کارشناسان حوزه حقوقی شهرداری قزوین در مهرماه سال جاری خبر داد.

مهران سعیدی اظهار کرد: دوره آموزشی با موضوع «قوانین و مقررات حقوقی اسناد» به مدت هشت ساعت و با مشارکت ۸۶ شرکت‌کننده در مهرماه سال جاری توسط امور آموزش و توانمندسازی کارکنان اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین با انواع اسناد و نحوه تنظیم و قوانین و مقررات حقوقی اسناد است.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین گفت: این کارگاه آموزشی با ارائه سرفصل‌هایی مانند انواع اسناد، نحوه تنظیم سند به صورت علمی، مفهوم سند رسمی و عادی در قانون مدنی، قوانین و مقررات حقوقی اسناد، نحوه و فرآیند تنظیم اسناد در دفاتر رسمی، قوانین مربوط به افشای اسرار محرمانه، روش‌های پیشگیری از افشای مجدد و اقدامات لازم پس از کشف افشای اسرار طبقه‌بندی شده برگزار شد.

وی افزود: این کلاس آموزشی به صورت حضوری و با همکاری مرکز آموزش علمی و کاربردی شهرداری قزوین برگزار شده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری