کد خبر:7668
پ

رئیس سازمان حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی: برنامه‌ای برای افزایش کرایه اتوبوس‌ها نداریم

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی از افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سال گذشته نرخ کرایه ناوگان اتوبوسرانی شهر افزایش یافت، این سازمان برای افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها در سال ۱۴۰۲ برنامه‌ای ندارد. حسین بیک‌زاده اظهار کرد: ۱۳۹۶ دستگاه تاکسی در ناوگان سازمان حمل‌ونقل شهرداری […]

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی از افزایش نرخ کرایه تاکسی در این شهر خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سال گذشته نرخ کرایه ناوگان اتوبوسرانی شهر افزایش یافت، این سازمان برای افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها در سال ۱۴۰۲ برنامه‌ای ندارد.

حسین بیک‌زاده اظهار کرد: ۱۳۹۶ دستگاه تاکسی در ناوگان سازمان حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی وجود دارد که از این تعداد ۶۸۸ دستگاه تاکسی درون‌شهری، ۲۶۳ دستگاه خط ویژه، ۱۳۰ دستگاه بی‌سیم و ۳۱۵ دستگاه تاکسی تلفنی در دفاتر آژانس فعال است.

وی افزود: سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی بهمن‌ماه سال گذشته، لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های درون‌شهری و خط ویژه را به شورای اسلامی شهر پیشنهاد داد که اسفندماه توسط اعضای شورای اسلامی شهر و کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان تصویب و تأیید شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی خاطرنشان کرد: نرخ کرایه تاکسی شهری نسبت به افزایش شدید نرخ تورم و هزینه کالا و خدمات از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه رانندگان تاکسی، هزینه‌های درمان، لوازم یدکی، لاستیک، روغن، تعمیر و سرویس خودرو در ۱۵ خط ویژه تاکسیرانی شهر انزلی ۱۰ تا ۱۵ هزار ریال افزایش یافته و از پانزدهم فروردین‌ماه سال جاری با نصب برچسب نرخ‌های مصوب روی شیشه خودرو، اعمال شده است.

بیک‌زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه سال گذشته نرخ کرایه ناوگان اتوبوسرانی شهر افزایش یافت، این سازمان برای افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها در سال ۱۴۰۲ برنامه‌ای ندارد.

وی با بیان اینکه سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به عموم مردم ارائه کند، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و دریافت کرایه اضافی از سوی تاکسیرانان در مسیرهای مختلف، می‌توانند گزارش‌های خود را به سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری بندرانزلی یا به نیروهای گشت و بازرسی سازمان که در معابر و میدان‌های شهر حضور دارند، اطلاع دهند.

شایان ذکر است بندرانزلی با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری