کد خبر:9135
پ

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس: انحصار قراردادهای تنظیف و فضای سبز در شهرداری بندرعباس شکسته شد

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: ایجاد بستر مناسب برای رسیدگی به معضلات حوزه حمل‌ونقل عمومی همچون تاکسی‌داران در راستای استیفای حقوق این قشر زحمتکش از اولویت‌های مهم شورای شهر سنندج است. سالار علی‌ویسی امروز سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه در جلسه با نمایندگان تاکسی‌داران شهر سنندج که در راستای چاره‌اندیشی و رسیدگی […]

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: ایجاد بستر مناسب برای رسیدگی به معضلات حوزه حمل‌ونقل عمومی همچون تاکسی‌داران در راستای استیفای حقوق این قشر زحمتکش از اولویت‌های مهم شورای شهر سنندج است.

سالار علی‌ویسی امروز سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه در جلسه با نمایندگان تاکسی‌داران شهر سنندج که در راستای چاره‌اندیشی و رسیدگی به مشکلات این قشر برگزار شد با بیان اینکه حمایت از تاکسی‌داران احترام به حقوق شهروندی آنها محسوب می‌شود، اظهار کرد: ارزش دادن به ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه تاکسی‌داران ارزش‌گذاری به شخصیت و جایگاه شهروندان است.

وی افزود: ایجاد بستر مناسب جهت رسیدگی به معضلات حوزه حمل و نقل عمومی همچون تاکسی‌داران در راستای استیفای حقوق این قشر زحمتکش از اولویت‌های مهم این شورای شهر سنندج است.

رئیس کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج خاطرنشان کرد: جلسه بعدی کمیسیون نظارت و ارزیابی شورای اسلامی شهر سنندج در راستای پیگیری و رفع مشکلات تاکسی‌داران با حضور نمایندگانی از فرمانداری، پلیس راهور، سازمان حمل و نقل و بار و مسافر و نماینده تاکسی‌داران برگزار خواهد شد.

رسیدگی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر سنندج از اولویت‌های شورا است

در این نشست هرکدام از نمایندگان تاکسیرانی ضمن بیان مشکلات، پیشنهاداتی جهت بهتر شدن امورات کاری خود بیان کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری