کد خبر:10904
پ

رئیس شورای اسلامی شهر: تعیین تکلیف بازارچه میوه و تره‌بار میدان مطهری قم تسریع شود

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: فرایند تملک منافع پلاک‌های باقی‌مانده از مستاجران و متصرفان در میدان شهید مطهری تسریع شود. محسن محرری امروز شنبه سی‌ام دی طی بازدید از سازمان و تاکید بر تسریع در امر تملک منافع پلاک‌های باقی‌مانده از مستأجران و متصرفان در میدان شهید مطهری اظهار کرد: در راستای رفع دغدغه‌های زیست‌محیطی، آغاز […]

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: فرایند تملک منافع پلاک‌های باقی‌مانده از مستاجران و متصرفان در میدان شهید مطهری تسریع شود.

محسن محرری امروز شنبه سی‌ام دی طی بازدید از سازمان و تاکید بر تسریع در امر تملک منافع پلاک‌های باقی‌مانده از مستأجران و متصرفان در میدان شهید مطهری اظهار کرد: در راستای رفع دغدغه‌های زیست‌محیطی، آغاز پروژه‌های توسعه میدان شهید مطهری و تکمیل پروژه‌های در دست اقدام، مصمم به توافق با مالکان هستیم.

وی هدف اجرای این پروژه را ساماندهی و استفاده بهینه از فضای موجود دانست و افزود: لازم است سازمان ساماندهی مشاغل شهری هرچه سریع‌تر نسبت به اجرا و تعیین و تکلیف سایر غرفه‌های باقی‌مانده اقدام کند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم راه‌اندازی مشاغل خانگی و تقویت رویکرد اقتصادی سازمان با هدف بهبود معیشت مردم را مورد ارزیابی قرار داد و تصریح کرد: نوین‌سازی شبکه توزیع اقلام ضروری خانوار، از مواردی است که به نظر می‌رسد به‌شدت نیازمند بازنگری است.

محرری تاکید کرد: باید برای تکمیل شبکه توزیع در سطح شهر با همکاری مناطق شهرداری قم و دستگاه‌های ذی‌ربط اقدام کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری