کد خبر:7884
پ

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز: مردم مهمترین سرمایه در نظام جمهوری اسلامی هستند/ توجه به حوزه خانواده و بانوان در حوزه امنیت اجتماعی مؤثر است

رئیس شورای شهر شیراز مردم را مهمترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: یکی از مواردی که ممکن است سرمایه اجتماعی را دچار خدشه کند، نبود امنیت در حوزه خانواده، آسیب‌های اجتماعی و کمبود اشتغال است. مهدی طاهری در همایش «زن، جامعه، امنیت» با بیان اینکه مهمترین وظایف جمهوری اسلامی امنیت پایدار است، تأکید […]

رئیس شورای شهر شیراز مردم را مهمترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: یکی از مواردی که ممکن است سرمایه اجتماعی را دچار خدشه کند، نبود امنیت در حوزه خانواده، آسیب‌های اجتماعی و کمبود اشتغال است.

مهدی طاهری در همایش «زن، جامعه، امنیت» با بیان اینکه مهمترین وظایف جمهوری اسلامی امنیت پایدار است، تأکید کرد: امنیتی پایدار و مستمر است که مردم پایه بوده و به صورت واقعی در تحقق آن مردم مشارکت داشته باشند.

او تصریح کرد: چهار مؤلفه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از مهمترین مولفه‌های هر کشوری برای داشتن امنیت پایدار بر اساس دکترین خود است که جمهوری اسلامی نیز این مولفه‌ها را در اسناد بالادستی خود تبیین کرده است.

به گفته این مقام پارلمان محلی؛ اگر در امنیت اقتصادی به دنبال حفظ سرمایه‌های اقتصادی هستیم در امنیت اجتماعی باید به دنبال حفظ سرمایه اجتماعی نظام باشیم.

طاهری، مردم را مهمترین سرمایه در نظام جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: یکی از مواردی که ممکن است سرمایه اجتماعی را دچار خدشه کند، نبود امنیت در حوزه خانواده، آسیب‌های اجتماعی و کمبود اشتغال است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: توجه به حوزه خانواده و بانوان در حوزه امنیت اجتماعی مؤثر است و ما اساس خانواده را شخصیت مقدس مادر و بانوان می‌دانیم. 

او تصریح کرد: در حوزه امنیت اجتماعی به اتفاقی نظیر ٩ دی که امنیت سیاسی را به جامعه بازگرداند در جامعه امروز نیازمندیم؛ چراکه امروز دشمن را در میدان به صورت صف می‌بینیم و صفوف مردم نیز باید کنار هم شکل بگیرند.

طاهری بیان کرد: حجاب از باورهای دینی است و همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید فرمودند، اینکه چه باید کرد به برنامه نیاز داریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری