کد خبر:11223
پ

رئیس شورای اسلامی شهر همدان: ممنوعیت استفاده از امکانات شهرداری برای تبلیغ نامزدهای انتخاباتی

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: مطابق قانون، هرگونه استفاده از امکانات شهرداری برای حمایت از نامزدها، گروه‌ها و احزاب در انتخابات ۱۱ اسفندماه ممنوع است. محمود مسگریان امروز شنبه چهاردهم بهمن‌ در جلسه شورای شهر همدان اظهار کرد: طبق قانون، استفاده از امکانات شهرداری برای تبلیغ و حمایت از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی […]

رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: مطابق قانون، هرگونه استفاده از امکانات شهرداری برای حمایت از نامزدها، گروه‌ها و احزاب در انتخابات ۱۱ اسفندماه ممنوع است.

محمود مسگریان امروز شنبه چهاردهم بهمن‌ در جلسه شورای شهر همدان اظهار کرد: طبق قانون، استفاده از امکانات شهرداری برای تبلیغ و حمایت از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی ممنوع، و پیگرد قانونی دارد.

وی اضافه کرد: استفاده از مقام یا موقعیت اداری نیز برای انتخابات ممنوعیت قانونی دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان افزود: مجموعه کارکنان شهرداری باید تا انتخابات ۱۱ اسفندماه از هرگونه شائبه به نفع یا علیه نامزدهای انتخابات خودداری کنند.

مسگریان ادامه داد: حراست از اموال و امکانات شهرداری در راستای جلوگیری از استفاده‌های شخصی در انتخابات ضروری است چرا که به عنوان خادم ملت موظف به حفظ و حراست از بیت‌المال هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری