کد خبر:10091
پ

رئیس شورای اسلامی شهر یزد: بهسازی قبرستان جوی هرهر در دستور کار قرار دارد

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با تاکید استاندار یزد بهسازی قبرستان جوی هرهر یزد در دستور کار قرار دارد چراکه این آرامستان بسیار قدیمی که علمای بسیار بزرگی در این محل مدفون هستند، با دستور استاندار و حمایت اعضای شورای شهر مرمت و احیا می‌شود. عزیزالله سیفی اظهار کرد: دهم آذرماه سالروز شهادت آیت‌الله سید […]

رئیس شورای اسلامی شهر یزد با تاکید استاندار یزد بهسازی قبرستان جوی هرهر یزد در دستور کار قرار دارد چراکه این آرامستان بسیار قدیمی که علمای بسیار بزرگی در این محل مدفون هستند، با دستور استاندار و حمایت اعضای شورای شهر مرمت و احیا می‌شود.

عزیزالله سیفی اظهار کرد: دهم آذرماه سالروز شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس به عنوان روز مجلس شورای اسلامی نامگذاری شده و امسال نیز در ۱۱ اسفند ماه دو انتخابات بسیار مهم را در پیش داریم و مردم نمایندگان خود را انتخاب می‌کنند.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) مجلس را عصاره ملت و در رأس امور دانستند و این نشان‌دهنده جایگاه مجلس است، همچنین مقام معظم رهبری نیز مجلس را قوه تفکر کشور بیان داشتند و مجلس عصاره و خانه ملت است و در رأس امور کشور قرار دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: حضور فعالانه مردم باعث می‌شود یک بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب ناامید شوند و مردم عزیز داارلعباده نیز هر کجا نیاز شده در دفاع از انقلاب و اسلام حضور داشتند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز باید قدر این مردم را بدانند.

سیفی گفت: با تاکید استاندار یزد بهسازی قبرستان جوی هرهر یزد در دستور کار قرار دارد و اخیراً نیز برای چندمین بار توسط استاندار از این محل بازدید شد و این آرامستان بسیار قدیمی که علمای بسیار بزرگی در این محل مدفون هستند، با دستور استاندار و حمایت اعضای شورای شهر مرمت و احیا می‌شود تا در فعالیت‌های فرهنگی و دینی مورد استفاده قرار گیرد.

وی اظهار کرد: از کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد نیز درخواست داریم که برای این محل فعالیت‌های فرهنگی برنامه‌ریزی شود و از همه افرادی که برای احیای این مجموعه تلاش می‌کنند کمال تشکر را داریم.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۲/۹/۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری