کد خبر:9443
پ

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت: منوریل قم با کمک دولت به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم برای تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام، گفت: منوریل قم با کمک دولت راه‌اندازی خواهد شد. سپهر خلجی امروز پنج‌شنبه سیزدهم مهرماه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد اظهار داشت: از نکات ممتاز دولت سیزدهم تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام […]

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم برای تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام، گفت: منوریل قم با کمک دولت راه‌اندازی خواهد شد.

سپهر خلجی امروز پنج‌شنبه سیزدهم مهرماه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد اظهار داشت: از نکات ممتاز دولت سیزدهم تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام است که برخی از آن‌ها تاکنون راه‌اندازی شده است.

وی منوریل قم را یکی از این پروژه‌های نیمه‌تمام دانست و افزود: این پروژه با کمک دولت به سرانجام خوبی خواهد رسید.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با اشاره به افتتاح آزادراه اصفهان _ شیراز در هفته آینده پس از سال‌ها افزود: احیای دریاچه ارومیه، فاز ۱۱ پارس جنوبی، سد چشمیر و مسکن مهر از دیگر پروژه‌های نیمه‌تمامی بودند که پس از مدت‌ها با اهتمام دولت سیزدهم تعیین تکلیف شدند و این روند ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه هر پروژه بزرگ عمرانی باید یک پیوست رسانه‌ای داشته باشد خاطرنشان کرد: از ظرفیت تمام رسانه‌ها باید برای امیدآفرینی استفاده کرد.

خلجی با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها پل ارتباطی دولت و مردم هستند گفت: هر جا این ارتباط دچار گسستگی شود، دشمن وارد میدان خواهد شد.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با اشاره به تثبیت قیمت‌ها و بهبود شرایط تورم در کشور افزود: تورم پاییز امسال نسبت به پاییز سال گذشته با کاهش ۲۰ درصدی روبه‌رو بوده است.

وی با اشاره به موفقیت‌های بین‌المللی دولت سیزدهم خاطرنشان کرد: از وظایف روابط عمومی‌ها مقابله با انتشار اخبار منفی و دروغ و ایجاد ناامیدی در مردم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری