کد خبر:11571
پ

رئیس شورای شهر تهران: دست‌فروشان شب عید در ۲ مکان دائمی و موقت مستقر می‌شوند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی که شب عید کسب‌وکاری ندارند با استفاده از موقعیت بازار موجب سد معبر می‌شوند؛ بنابراین مقرر شده است این افراد در دو مکان (موقت یا دائمی) مستقر شوند. مهدی چمران امروز یکشنبه بیست‌ونهم بهمن‌ در حاشیه دویست‌وشانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دست‌فروشی شغلی […]

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی که شب عید کسب‌وکاری ندارند با استفاده از موقعیت بازار موجب سد معبر می‌شوند؛ بنابراین مقرر شده است این افراد در دو مکان (موقت یا دائمی) مستقر شوند.

مهدی چمران امروز یکشنبه بیست‌ونهم بهمن‌ در حاشیه دویست‌وشانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دست‌فروشی شغلی نیست که بتواند پروانه دریافت کند، اظهار کرد: کسانی که در سختی و تنگنا هستند به دست‌فروشی روی می‌آورند و در مواردی زمینه آزار مردم فراهم می‌شود، البته مردم نیز از دست‌فروشان خرید می‌کنند.

وی افزود: افرادی که شب عید کسب‌وکاری ندارند با استفاده از موقعیت بازار باعث سد معبر می‌شوند؛ بنابراین مقرر شده است این افراد در دو مکان (موقت یا دائمی) مستقر شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه خودروهایی با پلاک شهرستان‌ها نباید در تهران فعالیت کنند، خاطرنشان کرد: برخی رانندگان در اتومبیل خود استراحت می‌کنند که تعداد بالای این خودروها منجر به ازدحام می‌شود.

چمران ادامه داد: معاینه فنی این خودروها در سایر شهرستان‌ها مطابق با معاینه فنی استاندارد در تهران نیست؛ بنابراین خودروهای دودزا در این شهرها معاینه فنی می‌گیرند و در تهران تردد می‌کنند؛ بنابراین باید به صورت مشخص روی این معضل کار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری