کد خبر:10533
پ

رئیس شورای شهر تهران: طرح ترافیک جدید تهران به سال جاری نمی‌رسد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح ترافیک جدید تهران و جزئیات آن گفت: هنوز در این زمینه چیزی به شورا اعلام نشده است، بعید می‌دانم این طرح تا پایان سال جاری آماده شود، اما سال آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت. مهدی چمران امروز سه‌شنبه دوازدهم دی‌ در حاشیه دویست‌وپنجمین جلسه شورای اسلامی شهر […]

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح ترافیک جدید تهران و جزئیات آن گفت: هنوز در این زمینه چیزی به شورا اعلام نشده است، بعید می‌دانم این طرح تا پایان سال جاری آماده شود، اما سال آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مهدی چمران امروز سه‌شنبه دوازدهم دی‌ در حاشیه دویست‌وپنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع اصحاب رسانه با اشاره به دستور کار جلسه امروز شورا اظهار کرد: تهاتر هفت فقره از املاک شهرداری با وزارت ورزش به جای ورزشگاه تختی برای آزادسازی جهت ساخت ادامه آزادراه شوشتری بررسی خواهد شد.

وی افزود: دو ورزشگاه نیز از گذشته در اختیار وزارت ورزش بود، اما از لحاظ ملکی واگذار نشده بود که امروز پس از تصویب، این واگذاری عملیاتی می‌شود.

چمران با بیان اینکه مباحثی با برخی از اصناف از جمله پارچه‌فروشان بازار پایتخت مطرح شد، تصریح کرد: این صنف تمایل داشت که در کنار شهر آفتاب، کارگاه‌های خود را دایر کند، ما هم دنبال این بودیم که نمایشگاه دائمی این محصولات برپا شود ضمن اینکه تعدادی از اصناف خیابان‌های امیرکبیر و لاله‌زار نیز تمایل به راه‌اندازی کارگاه و نمایشگاه در این مکان داشتند اما اقدام عملیاتی انجام نشد.

وی تاکید کرد: ما موافق این هستیم که انبارها خارج از محدوده بازار باشد و فروش در بازار انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جزئیات طرح ترافیک هنوز به شورا اعلام نشده است، گفت: بعید به نظر می‌رسد تا پایان سال جاری طرح ترافیک آماده شود، اما در سال آینده طرح مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چمران ادامه داد: استاندار تهران اعلام کرده است که بسیاری از خودروها متعلق به تهران نیستند و برای مسافرکشی به پایتخت می‌آیند و باید ساماندهی شوند که ما درخواست کردیم بررسی‌ها در این زمینه صورت بگیرد، نظر بر این بود که به دلیل آلودگی هوا طرح جدید ترافیک سخت‌گیرانه‌تر باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری