کد خبر:10948
پ

رئیس شورای یکی از روستاهای شهرستان رباط‌کریم دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری رئیس شورای یکی از روستاهای این شهرستان به علت ساخت‌وسازهای غیرقانونی و سوء‌استفاده از مقام و موقعیت شغلی خبر داد. به گزارش افتخار میهن به نقل از فارس، محمد یوسف‌وند اظهار کرد: به دنبال برخورد با فساد و تخلفات مالی امروز رئیس شورای یکی از روستاهای شهرستان […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم از دستگیری رئیس شورای یکی از روستاهای این شهرستان به علت ساخت‌وسازهای غیرقانونی و سوء‌استفاده از مقام و موقعیت شغلی خبر داد.

به گزارش افتخار میهن به نقل از فارس، محمد یوسف‌وند اظهار کرد: به دنبال برخورد با فساد و تخلفات مالی امروز رئیس شورای یکی از روستاهای شهرستان رباط‌کریم دستگیر شد.

وی افزود: این فرد اقدام به ساخت‌وسازهای غیرقانونی کرده و با سوءاستفاده از مقام و موقعیت شغلی و اداری، اقدام به اخذ انشعابات آب، برق و گاز به صورت غیرمجاز و غیرقانونی کرده است.

دادستان شهرستان رباط‌کریم ادامه داد: با توجه به کمبود منابع انرژی موضوع انشعابات غیرقانونی برای دستگاه قضا بسیار مهم است و همه مردم از جمله مسئولان باید در صف اول استفاده درست از منابع انرژی باشند و از تخلف و انشعابات غیرقانونی دوری کنند.

یوسف‌وند ضمن هشدار به مردم، مسئولان و متخلفان خاطرنشان کرد: همه مردم به‌ویژه مسئولان باید در حوزه انشعابات قانون را رعایت کنند و اگر بخواهند از مقام و موقعیت خود سوءاستفاده و از انشعابات غیرقانونی استفاده کنند، با آن‌ها به شدت برخورد خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری