کد خبر:8482
پ

رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسکن منصوب شد

وزیر راه و شهرسازی طی حکمی، محمدرضا اسماعیلی را به ریاست هیات عامل صندوق ملی مسکن به مدت دو سال منصوب کرد. به گزارش افتخار میهن، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، محمدرضا اسماعیلی را به عنوان رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسکن منصوب کرد. در متن این حکم آمده است: با عنایت به صورتجلسه […]

وزیر راه و شهرسازی طی حکمی، محمدرضا اسماعیلی را به ریاست هیات عامل صندوق ملی مسکن به مدت دو سال منصوب کرد.

به گزارش افتخار میهن، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، محمدرضا اسماعیلی را به عنوان رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسکن منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با عنایت به صورتجلسه هیأت امناء به طور فوق العاده صندوق ملی مسکن با شماره ۱۴/۴۱۲/ص مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ به استناد ماده (۱۳) اساسنامه صندوق به موجب این حکم جنابعالی را به مدت ۲ سال به عنوان رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسکن» منصوب می نمایم. توفیقات آن جناب را در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از خداوند متعال خواستارم.

محمدرضا اسماعیلی، اقتصاددان و دانش آموخته دکترای دانشگاه علامه طباطبایی ، پیش از این عضو هیات عامل صندوق ملی مسکن بوده است و در زمینه‌هایی همچون اقتصاد کلان و اقتصاد عمومی و پولی صاحب نظر است.

عضویت هیات علمی دانشگاه، ریاست مرکز مطالعات اقتصادی و ناظر شرعی بانک ملی ایران، ریاست شبکه رادیویی اقتصاد، ریاست میز اقتصاد اندیشگاه بیانیه گام دوم دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، دبیری شورای اقتصاد سازمان صدا و سیما،  عضویت در شورای راهبری طرح های اقتصادی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری از جمله سوابق وی است.

تالیف کتاب «مولد سازی دارایی های دولت: حاکمیت، عملکرد و الگوها» «اقتصاد و اجتهاد»، «برنامه ریزی بیمه عمر»، «فدرالیسم اقتصادی»  و تالیف مقالات علمی متعدد با موضوعات اقتصادی  در کارنامه رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسکن است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری