کد خبر:3206
پ

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس: درمانگاه ویژه کارکنان شهرداری بندرعباس احداث می‌شود

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس از احداث مجتمع درمانی تجاری ویژه کارکنان شهرداری در آینده نزدیک خبر داد. احمد کناری‌نژاد اظهار کرد: زیرساخت‌های درمانی و پزشکی یکی از ضروریات جدی جامعه است که با رفاه شهروندان به طور مستقیم در ارتباط است. وی افزود: آمارها و وضعیت بهداشت و درمان شهر بندرعباس […]

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس از احداث مجتمع درمانی تجاری ویژه کارکنان شهرداری در آینده نزدیک خبر داد.

احمد کناری‌نژاد اظهار کرد: زیرساخت‌های درمانی و پزشکی یکی از ضروریات جدی جامعه است که با رفاه شهروندان به طور مستقیم در ارتباط است.

وی افزود: آمارها و وضعیت بهداشت و درمان شهر بندرعباس حاکی از آن است، که متأسفانه این حوزه اساسی و مهم مورد غفلت قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: یکی از مطالبات و درخواست‌های جدی شهروندان، توسعه بخش بهداشت و درمان است که این مسئله علاوه بر مسئولان مربوطه استانی، از طریق شورای اسلامی شهر نیز پیگیری شده است.

کناری‌نژاد ضمن اشاره به نگاه مطلوب اعضای شورای اسلامی شهر در کاهش این ضعف اساسی و ارائه خدمات بهتر به پرسنل خدوم شهرداری بندرعباس گفت: با نظر مثبت اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، مجوز ساخت یک مجتمع درمانگاهی به شهرداری بندرعباس داده شده است.

وی اضافه کرد: این مجتمع درمانگاهی قرار است در زمینی به مساحت بیش از ۳۰۰۰ متر در محدوده محله دوهزار احداث شود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: با مجوز اعطا شده از سوی شورای اسلامی شهر، این مجتمع درمانی تجاری در هفت طبقه توسط شهرداری بندرعباس در قالب طرح سرمایه گذاری احداث می‌شود.

وی ادامه داد: درمانگاه مورد نظر ویژه پرسنل بوده و برای عموم نیز خدمات‌دهی خواهد داشت.

کناری‌نژاد در پایان نیز با تاکید بر لزوم ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به پرسنل شهرداری، یادآور شد: امیدواریم با ساخت این مجتمع بخشی از نیازهای منطقه در حوزه بهداشت و درمان مرتفع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری