کد خبر:7828
پ

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد: تاثیر گذاری و ماندگاری کارهای مردمی بیشتر است

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کارهای مردمی اثرگذاری و عملکرد بهتری دارند و ماندگارتر هستند. سیدحسین علوی‌مقدم در حاشیه جشن بزرگ خانوادگی امام رضایی‌ها در مشهد، اظهار کرد: یکی از موضوعات و سیاست‌گذاری‌های مهم ما در شورای شهر، احیای شعائر دینی مخصوصا حمایت از تشکل‌های فرهنگی در مناسبت‌های مختلف است. […]

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کارهای مردمی اثرگذاری و عملکرد بهتری دارند و ماندگارتر هستند.

سیدحسین علوی‌مقدم در حاشیه جشن بزرگ خانوادگی امام رضایی‌ها در مشهد، اظهار کرد: یکی از موضوعات و سیاست‌گذاری‌های مهم ما در شورای شهر، احیای شعائر دینی مخصوصا حمایت از تشکل‌های فرهنگی در مناسبت‌های مختلف است.

وی ادامه داد: همیشه شورا و شهرداری پای کار این مناسبت‌ها بوده‌اند و قطعا ولادت امام رضا(ع) خاص‌تر است و نگاه ویژه‌ای را می‌طلبد.

عضو شورای شهر مشهد تاکید کرد: نگاه ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد از روز اول این بوده است که با هم‌افزایی مردمی این کار را انجام دهد.

علوی مقدم خاطرنشان کرد: من همیشه به عنوان عضو شورای اسلامی شهر از مجموعه شهرداری خواسته‌ام که کارها را مردمی کنیم؛ زمانی که مردم را درگیر این مناسبت‌ها می‌کنیم، عملکرد بهتر و ماندگارتری داریم؛ امیدوارم سال ۱۴۰۲ سال بهتری برای مردم شهر امام رضا(ع) باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری