کد خبر:9899
پ

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد: بسته‌های فرهنگی معرفی یزد، به گردشگران خارجی اهدا می‌شود

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد با تأکید بر ضرورت ارتقا و تقویت ظرفیت گردشگری در شهر و شهرداری یزد گفت: برای معرفی شهر میراث جهانی یزد، کتب و بسته‌های فرهنگی به گردشگران خارجی اهدا می‌شود. بی‌بی فاطمه حقیرالسادات اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های بارز و ارزشمند یزد به عنوان شهر میراث جهانی، گردشگری بوده و […]

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد با تأکید بر ضرورت ارتقا و تقویت ظرفیت گردشگری در شهر و شهرداری یزد گفت: برای معرفی شهر میراث جهانی یزد، کتب و بسته‌های فرهنگی به گردشگران خارجی اهدا می‌شود.

بی‌بی فاطمه حقیرالسادات اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های بارز و ارزشمند یزد به عنوان شهر میراث جهانی، گردشگری بوده و لازم است جایگاه گردشگری در شهر و شهرداری یزد تقویت شود.

وی افزود: یزد در حوزه گردشگری رشد بسیار خوبی یافته و اکنون یزد به یکی از مقاصد اصلی گردشگری تبدیل شده است.

رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد اضافه کرد: یزد به عنوان دومین شهر تاریخی جهان دارای بناها، فضاهای تاریخی و صنایع دستی متنوع می‌تواند در جلب گردشگران و بهبود اقتصاد گردشگری و در نهایت در توسعه منطقه یزد تأثیر بسزایی داشته باشد.

وی افزود: مقرر شد در خصوص کتاب‌ها و پکیج‌هایی که معرف شهر جهانی یزد هستند به منظور تدارک هدیه و همچنین جهت معرفی شهر یزد به مهمانان خارجی تدارک دیده و در مناسبت‌های مختلف اهدا شود.

حقیرالسادات ادامه داد: این کتاب‌ها و محصولات مناسب بوده و از نویسندگان و متخصصان مربوطه تهیه و به گردشگران اهدا می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری