کد خبر:11739
پ

راه‌اندازی دومین پایگاه اورژانس بانوان در رشت

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از افتتاح دومین پایگاه اورژانس بانوان در رشت خبر داد. جمشید محمدی امروز دوشنبه بیستم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور خدمات‌رسانی اورژانسی به بانوان و نیاز ضروری به حضور بانوان کارشناس فوریت‌های پزشکی، جهت امدادرسانی در شرایط بحرانی و اورژانس‌های مربوط به […]

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان از افتتاح دومین پایگاه اورژانس بانوان در رشت خبر داد.

جمشید محمدی امروز دوشنبه بیستم فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور خدمات‌رسانی اورژانسی به بانوان و نیاز ضروری به حضور بانوان کارشناس فوریت‌های پزشکی، جهت امدادرسانی در شرایط بحرانی و اورژانس‌های مربوط به زنان، دومین پایگاه اورژانس بانوان رشت در محل کلینیک شهدای سلامت، افتتاح شد.

وی افزود: با توجه به استقبال گسترده مردم از اورژانس بانوان و برخوردهای مثبت حضور بانوان در مأموریت‌ها و تسهیل در ارائه خدمت به بانوان، دومین پایگاه اورژانس بانوان به بهره برداری رسید.

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان خاطرنشان کرد: به‌کارگیری کارکنان مجرب و بانوان تحصیل کرده در رشته‌های فوریت‌های پزشکی، پرستاری و مامایی و همچنین به‌کارگیری راننده امدادگر خانم، پایگاه اورژانس بانوان گیلان را در سطح کشور منحصر به فرد کرده است.

محمدی تصریح کرد: امیدواریم شاهد افزایش پایگاه‌های اورژانس بانوان در گیلان باشیم و بتوانیم این خدمات را در شهرهای دیگر استان نیز گسترش دهیم.

شایان ذکر است با راه‌اندازی دومین پایگاه اورژانس بانوان، تعداد پایگاه‌های فعال اورژانس استان گیلان به ۸۷ پایگاه رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری