کد خبر:7270
پ

راه‌اندازی رادیو آنلاین صدای شهر اصفهان در ایام نوروز

رئیس اداره تولیدات رسانه‌ای شهرداری اصفهان از آغاز به کار رادیو آنلاین صدای شهر در ایام نوروز خبر داد. محمدحسن غضنفری با اعلام این خبر گفت: تعطیلات نوروزی و فرارسیدن فصل بهار فرصتی است تا با ایجاد نشاط اجتماعی و دمیدن روح شادابی در جامعه، فرآیند اطلاع‌رسانی به‌هنگام برای شهروندان میسر شود و از ارائه […]

رئیس اداره تولیدات رسانه‌ای شهرداری اصفهان از آغاز به کار رادیو آنلاین صدای شهر در ایام نوروز خبر داد.

محمدحسن غضنفری با اعلام این خبر گفت: تعطیلات نوروزی و فرارسیدن فصل بهار فرصتی است تا با ایجاد نشاط اجتماعی و دمیدن روح شادابی در جامعه، فرآیند اطلاع‌رسانی به‌هنگام برای شهروندان میسر شود و از ارائه خدمات و ظرفیت‌های شهرداری اصفهان در این ایام مطلع شوند.

وی ادامه داد: برنامه رادیو آنلاین صدای شهر در بستر اپ “اصفهان من” به صورت زنده از ساعت ۹:۳۰ صبح تا نماز مغرب و عشاء در ایام نوروز در خدمت همشهریان و مسافران نوروزی اصفهان قرار خواهد گرفت.

غضنفری خاطرنشان‌کرد: صدای این رادیو همزمان در محوطه مجموعه باغ فدک و ناژوان نیز پخش می شود.

رئیس اداره تولیدات رسانه‌ای شهرداری اصفهان درباره محورهای کلیدی این برنامه در ایام نوروز اظهارکرد:  اطلاع‌رسانی اخبار، رویدادها و ترافیک شهری، ارتباط‌گیری با مسئولان شهری و ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان، آشنایی با جاذبه‌های گردشگری و فرهنگی و اجرای مسابقات زنده از محورهای این برنامه است که در قالب مجله‌های جذاب هنری تقدیم مخاطبان رادیو آنلاین صدای شهر می‌شود.

او رویکرد این برنامه را تعامل حداکثری با مخاطبان و گردشگران اصفهان دانست و گفت: امیدواریم این برنامه از طریق ارتباط‌ با شهروندان و اجرای مسابقات متنوع، همنشین خوب و جذابی برای شنوندگان در اوقات نوروزی باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری