کد خبر:4225
پ

راه‌اندازی کوره لاشه‌سوز کشتارگاه زرند

شهردار زرند گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت وجود کوره لاشه‌سوز برای حفظ محیط‌زیست، بهداشت و سلامت عمومی دستگاه کوره لاشه‌سوز کشتارگاه شهر راه‌اندازی شد. علی ضیاءالدینی از راه‌اندازی کوره لاشه سوز کشتارگاه زرند خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت وجود کوره لاشه‌سوز در زمینه حفظ محیط‌زیست، بهداشت و سلامت عمومی، […]

شهردار زرند گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت وجود کوره لاشه‌سوز برای حفظ محیط‌زیست، بهداشت و سلامت عمومی دستگاه کوره لاشه‌سوز کشتارگاه شهر راه‌اندازی شد.

علی ضیاءالدینی از راه‌اندازی کوره لاشه سوز کشتارگاه زرند خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت وجود کوره لاشه‌سوز در زمینه حفظ محیط‌زیست، بهداشت و سلامت عمومی، این کوره بعد از بازسازی اطراف و خرید لوازم و تجهیزات مورد نیاز راه‌اندازی شد.

وی افزود: تنها حجم خیلی ناچیزی از لاشه حیوانات باقی خواهد ماند که ضرری برای محیط‌زیست ندارند، استفاده از این دستگاه از بسیاری بیماری‌های مشترک و خطرناک، و آلودگی محیط‌زیست و منابع آب زیرزمینی ناشی از از دفن لاشه‌‎ها جلوگیری می‌کند؛ امیدواریم با اجرای این اقدامات شاهد توسعه همه‌جانبه کشتارگاه دام باشیم.

شایان ذکر الست شهر زرند در شمال استان کرمان و در جنوب کمی مایل به شرق ایران است. زرند با استان یزد و شهرستان بافق و شهرهای راور، کرمان، کوهبنان و رفسنجان همسایه است. زرند با مرکز استان ۸۰ کیلومتر و با شهرهای رفسنجان و کوهبنان ۹۰ کیلومتر، با بافق ۱۶۵ کیلومتر و با راور ۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری