کد خبر:10024
پ

رونق سرمایه گذاری در گردشگری فارس با صدور ۱۸ موافقت اصولی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان فارس از صدور ۱۸ موافقت اصولی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از چهرار هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری فارس در مهرماه خبر داد. موید محسن نژاد امروز سه شنبه شانزدهم آبان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مهر ماه گذشته تعداد ۱۸ موافقت اصولی پروژه‌های گردشگری […]

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان فارس از صدور ۱۸ موافقت اصولی با حجم سرمایه‌گذاری بیش از چهرار هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری فارس در مهرماه خبر داد.

موید محسن نژاد امروز سه شنبه شانزدهم آبان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مهر ماه گذشته تعداد ۱۸ موافقت اصولی پروژه‌های گردشگری در حوزه معاونت سرمایه‌گذاری این اداره کل صادر شده است که ایجاد اشتغال ۳۱۹ نفر را در پی دارد.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد ۶ مجوز ایجاد نیز برای پروژه‌های گردشگری در حوزه سرمایه‌گذاری اداره کل صادر شد که با حجم سرمایه‌گذار بیش از هزار میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۹۱ نفری این مجوزها صادر شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: یکی از راه‌های حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی معرفی به بانک جهت اخذ تسهیلات است که این اداره کل ماهانه متقاضیان دریافت تسهیلات را جهت اخذ وام به بانک عامل معرفی می‌کند تا شرایط مناسب‌تری در راستای حمایت از سرمایه گذران بخش خصوصی در زمینه گردشگری فراهم آید.

محسن نژاد تصریح کرد: رویکرد افراد جهت سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری رویکرد مثبتی است و علاقه مندان بسیاری حاضر به سرمایه‌گذاری در این بخش هستند که اداره کل میراث فرهنگی استان نیز به عنوان متولی تلاش دارد با سرعت دادن به درخواست‌های سرمایه‌گذاران زمینه رضایت خاطر آنان را فراهم آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری