کد خبر:9712
پ

رویداد هنرهای شهری مشهد، فرصت شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری

رئیس خانه هنرمندان و اداره هنری شهرداری مشهد گفت: رویداد هنرهای شهری که از سال ۱۳۸۷ با ابتکار مدیریت شهری و همراهی جامعه هنری تاکنون به صورت مستمر برگزار شده، فرصتی برای ارتباط دانشگاه و مدیریت شهری فراهم کرده و در این مسیر زمینه شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری در این حوزه را فراهم و […]

رئیس خانه هنرمندان و اداره هنری شهرداری مشهد گفت: رویداد هنرهای شهری که از سال ۱۳۸۷ با ابتکار مدیریت شهری و همراهی جامعه هنری تاکنون به صورت مستمر برگزار شده، فرصتی برای ارتباط دانشگاه و مدیریت شهری فراهم کرده و در این مسیر زمینه شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری در این حوزه را فراهم و به کشور معرفی کرده است.

علی مسافری در دیدار با اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه های هنر مشهد، ضمن تبیین فراخوان رویداد هنرهای شهری مشهد ۱۴۰۳ ، بیان کرد: اساتید و دانشجویان هنر خصوصا در شهر مشهد، همواره از ارکان اصلی این رویداد در ۱۵ دوره گذشته بوده اند.
وی افزود: این رویداد که از سال ۱۳۸۷ با ابتکار مدیریت شهری و همراهی جامعه هنری تاکنون به صورت مستمر برگزار شده، فرصتی برای ارتباط دانشگاه و مدیریت شهری فراهم کرده و در این مسیر زمینه شناسایی و شکوفایی استعدادهای هنری در این حوزه را فراهم و به کشور معرفی کرده است.
مسافری خاطر نشان کرد: تنوع بخش ها و قالب های جشنواره امکان حضور طیف گسترده ای از هنرمندان در شاخه های هنری متنوع را فراهم می کند.
وی با اشاره به اینکه کار در فضای شهری نیازمند به بیان ویژه متناسب با عموم مخاطبان و ملاحظات اجرای شهری است، خاطرنشان کرد: وجود اساتید و اعضای هیئت علمی توانمند که سابقه متعدد داوری و آموزش در این حوزه را دارند، برای هنرمندانی که تجربه حضور در این رویداد را نداشته و نیازمند به راهبری و هدایت هستند، فرصت مغتنمی است.
لازم به ذکر است؛ جلسات تبیین فراخوان رویداد هنرهای شهری ۱۴۰۳، در دانشکده هنر دانشگاه فردوسی، دانشکده فرهنگ و هنر دانشگاه شاندیز و دانشگاه آزاد برنامه ریزی و برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری