کد خبر:11522
پ

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد: سنجش دودزایی خودروهای زائران نوروزی و تخفیف تعمیرگاهی

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد گفت: در نوروز ۱۴۰۳ برای اولین بار طرح سنجش دودزایی خودروهای زائران و تخفیف ویژه تعمیرگاهی به خودروهای دارای نقص فنی اجرا شد. محمد پذیرا اظهار کرد: اکیپ‌های گشت سمام اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی با استقرار روزانه در بوستان زائر پذیر غدیر در بازه […]

رییس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد گفت: در نوروز ۱۴۰۳ برای اولین بار طرح سنجش دودزایی خودروهای زائران و تخفیف ویژه تعمیرگاهی به خودروهای دارای نقص فنی اجرا شد.

محمد پذیرا اظهار کرد: اکیپ‌های گشت سمام اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی با استقرار روزانه در بوستان زائر پذیر غدیر در بازه زمانی اول فروردین تا پنجم فروردین بیش از هزار خودرو را سنجش کردند که حدود ۲۰ درصد خودروهای یادشده آلاینده بودند و برای رفع نقص به تعمیرگاه‌های منتخب معرفی شدند.

پذیرا ادامه داد: طرح مذکور با مشارکت ۱۸ واحد تعمیرگاهی و خدمات فنی در سطح شهر که در ایام تعطیل نیز فعالیت دارند انجام می‌شود؛ در واحدهای تعمیرگاهی خدماتی از قبیل دیاگ و مشاوره فنی به صورت رایگان و سایر خدمات تعویض و تعمیر قطعات با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: زائران و شهروندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ تماس بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری