کد خبر:10553
پ

زاکانی: حدود پنج هزار دستگاه اتوبوس برای تهران خریداری شد

شهردار تهران با بیان اینکه در حوزه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی خریدهای بالاتر از تصور داشتیم، گفت: ۴ هزار و ۶۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شده که این میزان در گذشته انجام نشده بود. علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته در شهردار من ۴۶۰ هزار نظر برای […]

شهردار تهران با بیان اینکه در حوزه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی خریدهای بالاتر از تصور داشتیم، گفت: ۴ هزار و ۶۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شده که این میزان در گذشته انجام نشده بود.

علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال گذشته در شهردار من ۴۶۰ هزار نظر برای بهبود شرایط شهر ارائه شد و مردم هزار و ۶۰ پروژه را انتخاب کردند و در مرحله عمل دیدند که نظرات آن‌ها عملیاتی می‌شود.

وی افزود: یک میلیون و ۳۵۲ نفر امسال نظرات خود را برای پروژه‌های شهری ثبت کردند و در عمل کار خوبی که سال گذشته انجام شد، امسال هم مورد استقبال مردم قرار گرفت.

شهردار تهران درباره بازارچه‌های تولیدی در سطح شهر بیان کرد: در سطح شهر صنایع فعال و صنایع دستی انتخاب شدند تا تمام ظرفیت‌های شهر برای توزیع در نمایشگاه‌های داخلی برنامه‌ریزی شود و در شروع سال آینده شرایطی در تهران فراهم خواهد شد تا افراد در خانه‌های خود درآمد داشته باشند و در سطح شهر عرضه کنند.

زاکانی درباره اقدامات شهرداری تهران برای اجرای قانون هوای پاک نیز توضیح داد: در حوزه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی خریدهای بالاتر از تصور انجام دادیم و ۴ هزار و ۶۹۰ دستگاه اتوبوس خریداری شده که این میزان در گذشته انجام نشده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری