کد خبر:7679
پ

ساماندهی دکه‌های سطح شهر سیرجان

مدیر سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان از ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌های سطح شهر خبر داد. مهدی فیروزآبادی از ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌های سطح شهر خبر داد و اظهار کرد: عملکرد و وضعیت بعضی کیوسک‌ها و دکه‌های سطح شهر نامطلوب و نامتعارف است. وی افزود: بعضی از کیوسک‌های مطبوعاتی، مواد غذایی و تنقلاتی […]

مدیر سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان از ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌های سطح شهر خبر داد.

مهدی فیروزآبادی از ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌های سطح شهر خبر داد و اظهار کرد: عملکرد و وضعیت بعضی کیوسک‌ها و دکه‌های سطح شهر نامطلوب و نامتعارف است.

وی افزود: بعضی از کیوسک‌های مطبوعاتی، مواد غذایی و تنقلاتی سطح شهر بدون در نظر گرفتن رسالت اصلی خود عملکرد غیرمجاز دارد.

مدیر سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان خاطرنشان کرد: طی بازدید و نظارت بر عملکرد آنها به منظور جلوگیری از بی نظمی و ساماندهی وضعیت ظاهری نامناسب فعلی کیوسک‌ها، ضروری است.

فیروزآبادی اضافه کرد: اجرای عملیات ساماندهی دکه‌ها و کیوسک‌ها طبق برنامه و زمانبندی مشخص انجام خواهد شد که در گام نخست نسبت به رفع سد معبر و نازیبایی‌های بصری و در گام بعدی نسبت به بهسازی و بازسازی آنها اقدام خواهد شد.

وی تاکید کرد: هرگونه سد معبر و فعالیت مضاعف در جوار کیوسک‌ها غیرقابل قبول است و با خاطیان طبق قانون برخورد می‌شود.

مدیر سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سیرجان با تاکید بر نظارت بر چگونگی انجام کار توسط دکه‌ها و کیوسک‌ها با هدف رفع سد معبر و حفظ زیبایی منظر شهر، افزود: توجه جدی به نوع فعالیت بهره‌برداران و وضعیت ظاهری کیوسک‌ها و دکه‌ها در دستور کار قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری