کد خبر:11623
پ

سخنگوی شورای اسلامی شهر: حمایت از سرمایه‌گذاران در اولویت مدیریت شهری نقده قرار دارد

سخنگوی شورای اسلامی شهر نقده گفت: شورای شهر به طور کامل از سرمایه‌گذاری در هر بخشی که به شورا مرتبط باشد، حمایت می‌کند. سعید دیلمقانی در خصوص کلنگ‌زنی اولین هتل شهرستان نقده اظهار کرد: متقاضی ساخت هتل در نقده مجوز لازم از کمیسیون ماده ۵ را دریافت کرده، که نشان‌دهنده تأیید قانونی مدیران استانی برای تغییر کاربری زمین است. وی […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر نقده گفت: شورای شهر به طور کامل از سرمایه‌گذاری در هر بخشی که به شورا مرتبط باشد، حمایت می‌کند.

سعید دیلمقانی در خصوص کلنگ‌زنی اولین هتل شهرستان نقده اظهار کرد: متقاضی ساخت هتل در نقده مجوز لازم از کمیسیون ماده ۵ را دریافت کرده، که نشان‌دهنده تأیید قانونی مدیران استانی برای تغییر کاربری زمین است.

وی افزود: تمام مکاتبات مربوط به ساخت هتل توسط شهرداری نقده انجام شده است و هیچ بهانه‌ای برای عدم صدور پروانه پذیرفتنی نیست.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نقده گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران اکنون در صدر اولویت‌های شورای شهر و شهرداری قرار دارد و هتل به عنوان یکی از نیازهای اساسی شهر شناخته شده است.

دیلمقانی یادآور شد: در گذشته، برخی از سرمایه‌گذاران در میانه راه ساخت هتل ناامید شده‌اند، اما اکنون سرمایه‌گذاری جدید با تأمین کامل هزینه‌ها، پروژه را پیش می‌برد و شورای شهر متعهد به حمایت از او است.

وی تأکید کرد: شهرداری باید فوراً نسبت به صدور پروانه اقدام کند، در غیر این صورت موضوع در اولین جلسه شورای شهر مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار خواهد گرفت.

دیلمقانی اطمینان داد که تمام اعضای شورای شهر از سرمایه‌گذار حمایت کامل خواهند کرد، حمایتی که شامل سرمایه‌گذاری در زمینه شهربازی نیز می‌شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نقده خاطرنشان کرد: شورای شهر به طور کامل از سرمایه‌گذاری در هر بخشی که به شورا مرتبط باشد، حمایت می‌کند.

فرماندار نقده: اولین هتل شهرستان نقده شنبه ۱۱ فروردین کلنگ زنی می شود

فرماندار شهرستان نقده از کلنگ‌زنی اولین هتل این شهرستان، فردا شنبه یازدهم فروردین خبر داد.

محمد نوبخت‌نیا اظهار کرد: مراسم کلنگ‌زنی اولین هتل شهرستان نقده با سرمایه‌گذاری خصوصی در روز شنبه یازدهم فروردین برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم کلنگ‌زنی با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی و تعدادی از مسئولین شهرستانی ترتیب پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان نقده گفت: دولت مردمی و فرمانداری به‌شدت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حمایت می‌کنند زیرا این امر جزو سیاست‌های کلیدی و اولویت‌های برتر محسوب می‌شود.

نوبخت‌نیا تصریح کرد: تأکید فرمانداری این است که هیچ مانعی نباید در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان قرار بگیرد.

شایان ذکر است شهرستان نقده با داشتن ظرفیت‌های فوق‌العاده و بی‌بدیل گردشگری همانند تپه باستانی حسنلو و تالاب‌های بکر و گردشگری پرشمار تاکنون از زیرساخت‌های اقامتی و گردشگری محروم بوده و قرار گرفتن در مسیر زوار اربعین حسینی اهمیت توسعه این زیرساخت‌ها را دو چندان کرده است.

شبنم شیرازی میگون ۱۴۰۲/۱/۱۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری