کد خبر:8946
پ

سردشت مستعد جهش در صنعت گردشگری است / فعالیت جشنواره انگور سیاه تا ۲۰ شهریور

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: آثار کشف شده در ربط سردشت به هشت هزار سال قبل بازمی‌گردد که گواهی از اصالت و تاریخ این شهرستان بوده و ظرفیت خوبی برای رونق گردشگری تاریخی است. مرتضی صفری امروز یکشنبه نوزدهم شهریورماه در آئین برگزاری سومین جشنواره انگور سیاه سردشت اظهار کرد: شهرستان سردشت با […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: آثار کشف شده در ربط سردشت به هشت هزار سال قبل بازمی‌گردد که گواهی از اصالت و تاریخ این شهرستان بوده و ظرفیت خوبی برای رونق گردشگری تاریخی است.

مرتضی صفری امروز یکشنبه نوزدهم شهریورماه در آئین برگزاری سومین جشنواره انگور سیاه سردشت اظهار کرد: شهرستان سردشت با وجود ظرفیت‌ها و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی مستعد یک جهش گردشگری است.

وی افزود: آثار کشف شده در ربط سردشت به هشت هزار سال قبل بازمی‌گردد که گواهی از اصالت و تاریخ این شهرستان بوده و ظرفیت خوبی برای رونق گردشگری تاریخی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان غربی با بیان اینکه انگور سیاه سردشت انتخاب خوبی برای برندسازی است، خاطرنشان کرد: آمادگی خود را برای برگزاری این رویداد به صورت ملی و گسترده در سال آینده اعلام می‌کنیم.

صفری تصریح کرد: ما نیازمند احداث هتل‌های جدید و اقامتگاه‌های بومی محلی در سردشت هستیم و در راستای ارائه تسهیلات برای احداث و توسعه زیرساخت‌ها با هدف جذب گردشگر اعلام آمادگی می‌کنیم.

سومین جشنواره انگور سیاه سردشت آذربایجان غربی به مدت سه روز از هجدهم تا بیستم شهریورماه در شهرستان سردشت در حال برگزاری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری