کد خبر:7334
پ

سهم ۵۱ درصدی دوره ششم مدیریت شهری کاشان در اجرای پروژه زیرگذر کاشان

سرپرست کارگاه پروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان از سهم ۵۱ درصدی مدیریت شهری کنونی در اجرای پروژه زیرگذر خبر داد. سیدحمزه عبادی با بیان اینکه سهم ۵۱ درصدی مدیریت شهری کنونی در اجرای پروژه زیرگذر در بهره‌برداری از آن اثرگذار بوده است، اظهار کرد: دلیل برگزار نشدن مراسم افتتاحیه این ابرپروژه وجود مشکلات حقوقی ناشی از معضل واگذاری […]

سرپرست کارگاه پروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان از سهم ۵۱ درصدی مدیریت شهری کنونی در اجرای پروژه زیرگذر خبر داد.

سیدحمزه عبادی با بیان اینکه سهم ۵۱ درصدی مدیریت شهری کنونی در اجرای پروژه زیرگذر در بهره‌برداری از آن اثرگذار بوده است، اظهار کرد: دلیل برگزار نشدن مراسم افتتاحیه این ابرپروژه وجود مشکلات حقوقی ناشی از معضل واگذاری ۸۸ قطعه زمین به شرکت ریسندگی و بافندگی به عنوان پیش‌پرداخت پروژه و ۵۵ قطعه زمین بلوار قطب راوندی موسوم به ۵۵ قطعه زمین خاکی در دوره گذشته مدیریت شهری بود.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه در دوره مدیریت شهری قبلی کمتر از ۵۰ درصد بود، افزود: پیشرفت فیزیکی پروژه در دوره جدید مدیریت شهری بیش از ۵۱ درصد بوده است.

سرپرست کارگاه پروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان با اشاره به توقف دو ماهه پروژه در پایان دوران مدیریت شهری گذشته، خاطرنشان کرد: پانزدهم مردادماه سال ۱۴۰۰ که زمان تغییر مدیریت شهری بود، دو ماه از توقف این پروژه می‌گذشت و دلیل این توقف حل نشدن مشکلات زمین‌ها بود.

عبادی تأکید کرد: با جدیت و تاکید شهردار کاشان مبنی بر تسریع در بهره‌برداری از پروژه زیرگذر و ارتباط شخص شهردار با قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص)، ادامه اجرای طرح از سر گرفته شد و با سرعت چهار تا پنج برابر نسبت به قبل پیش رفت و تکمیل شد.

شایان ذکر است عملیات اجرایی ابرپروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان سال ۱۳۹۷ کلید خورد و در طول اجرای طرح با مشکلات مالی و واگذاری زمین به پیمانکاران مواجه شد. این طرح در دوره مدیریت شهری قبل به کندی پیش رفت، از این‌رو اتمام آن بالغ بر چهار سال به طول انجامید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری