کد خبر:10486
پ

«شهرام دبیری» رئیس و «موسی‌الرضا حاجی بگلو» نایب رئیس شورای عالی استان‌ها شدند

«شهرام دبیری» با ۳۸ رای از مجموع ۷۵ رای اخذ شده به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها انتخاب شد. در بیست‌وچهارمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها، انتخابات هیئت رئیسه سومین سال از ششمین دوره شورای عالی استان‌ها در دستور کار قرار گرفت که برای ریاست این شورا شهرام دبیری، نماینده مردم تبریز در شورای عالی استان‌ها و […]

«شهرام دبیری» با ۳۸ رای از مجموع ۷۵ رای اخذ شده به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها انتخاب شد.

در بیست‌وچهارمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها، انتخابات هیئت رئیسه سومین سال از ششمین دوره شورای عالی استان‌ها در دستور کار قرار گرفت که برای ریاست این شورا شهرام دبیری، نماینده مردم تبریز در شورای عالی استان‌ها و پرویز سروری، نماینده مردم تهران در این شورا به عنوان نامزد ریاست ثبت‌نام کردند.

پس از رأی‌گیری از مجموع ۷۵ رأی اخذ شده، شهرام دبیری ۳۸ رأی و پرویز سروری ۳۷ رأی را کسب کردند؛ به این ترتیب دبیری برای سومین سال از ششمین دوره این شورا به عنوان رئیس انتخاب شد.

در ادامه انتخابات هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها، محمدرضا فلاح نماینده اصفهان و موسی‌الرضا حاجی بگلو نماینده خراسان رضوی برای نایب‌رئیسی اعلام آمادگی کردند که پس از رأی‌گیری فلاح ۳۱ رأی و حاجی‌بگلو ۴۲ رأی از ۷۵ رأی ماخوذه را کسب کردند که دو رأی ممتنع بود؛ در نهایت حاجی‌بگلو، نایب‌رئیس شورای عالی استان‌ها شد.

سروری در سال نخست با ۳۸ رأی موافق و در سال دوم با ۴۱ رأی موافق به عنوان رئیس شورای عالی استان‌ها برگزیده شده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری