کد خبر:10995
پ

شهرداری تبریز هیچ کمبودی در زمینه تجهیزات برف‌روبی ندارد

شهردار تبریز با اشاره به آمادگی اکیپ‌های خودرویی و ماشین‌آلات برف‌روبی خدمات شهری گفت: شهرداری تبریز به اندازه کافی ماشین‌آلات و تجهیزات خودرویی برای برف‌روبی و محلول‌پاشی در اختیار داشته و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد. یعقوب هوشیار عصر امروز چهارشنبه چهارم بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل […]

شهردار تبریز با اشاره به آمادگی اکیپ‌های خودرویی و ماشین‌آلات برف‌روبی خدمات شهری گفت: شهرداری تبریز به اندازه کافی ماشین‌آلات و تجهیزات خودرویی برای برف‌روبی و محلول‌پاشی در اختیار داشته و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

یعقوب هوشیار عصر امروز چهارشنبه چهارم بهمن در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل ترافیک و بی‌نظمی ایجاد شده در سطح شهر اظهار کرد: با تلاش همکاران خدمات شهری تمام معابر اصلی شهر بازگشایی می‌شود.

وی افزود: بارش سنگین برف در شب گذشته با حضور به موقع عوامل معاونت خدمات شهری و برف‌روبی و محلول‌پاشی به خوبی مدیریت شد.

شهردار تبریز با اشاره به بارش سنگین برف در طول روز و همزمانی آن با فعالیت اداری و روزانه شهروندان خاطرنشان کرد: بارش سنگین برف به همراه کولاک شدید در زمان فعالیت ادارات، دلیل اصلی ترافیک و قفل معابر شهری شد و اکیپ‌های خدمات شهری شامل برف‌روبی و محلول‌پاشی به دلیل ترافیک و ازدحام خودروها در معابر اصلی نتوانستند به خوبی ارائه خدمت کنند.

هوشیار اضافه کرد: با توجه به تداوم بارش برف در ساعات آتی، از شهروندان خواهشمندیم ضمن پرهیز از انجام سفرهای غیرضروری شهری، با اکیپ‌های خدمات شهری همکاری کنند.

شهردار تبریز با اشاره به آمادگی اکیپ‌های خودرویی و ماشین‌آلات برف‌روبی خدمات شهری خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز به اندازه کافی ماشین‌آلات و تجهیزات خودرویی برای برف‌روبی و محلول‌پاشی در اختیار داشته و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی یادآور شد: در روزهای گذشته بخشی از این ماشین‌آلات را برای کمک به شهرهای شمالی استان روانه کردیم و از نظر ماشین‌آلات کمبودی نداریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری