کد خبر:11887
پ

شهرداری ساری نیروی مازاد را از حالت تهدید به یک فرصت کسب درآمد تبدیل کند

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: شهرداری ساری می‌تواند نیروی انسانی مازاد را با بکارگیری در پروژه‌ها و ایجاد مولدسازی کسب درآمد از حالت تهدید به یک فرصت تبدیل کند. آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، عصر امروز سه‌شنبه بیست‌وهشتم فروردین در دیدار اعضای شورا و شهردار شهر ساری ضمن تبریک از عملیات غرور آفرین وعده صادق اظهار کرد: این […]

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: شهرداری ساری می‌تواند نیروی انسانی مازاد را با بکارگیری در پروژه‌ها و ایجاد مولدسازی کسب درآمد از حالت تهدید به یک فرصت تبدیل کند.

آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی، عصر امروز سه‌شنبه بیست‌وهشتم فروردین در دیدار اعضای شورا و شهردار شهر ساری ضمن تبریک از عملیات غرور آفرین وعده صادق اظهار کرد: این عملیات باعث شکسته شدن هیمنه رژیم غاصب صهیونیستی در جهان شد.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مهم ما نسبت به مشکلات فرهنگی، اجتماعی شهرستان ساری است، افزود: با توجه به حجم بالای جمعیت شناور زحمات زیادی به گردن مدیران شهری است که امسال اقدامات انجام شده رضایت‌بخش بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه بسیاری از مشکلات شهری از گذشته است و شما با وجود این مشکلات وارد این عرصه شدید، اظهار داشت: باید نسبت به رفع آن تلاش زیادی انجام شود.

محمدی لائینی با اشاره به اینکه عملکرد مسئولان مرکز استان باید همواره الگوی دیگر شهرها باشد و در مباحث مختلف مانند کاهش آسیب‌های اجتماعی، محیط زیست، پسماند و کاهش مصرف انرژی باید پیشتاز باشد، گفت: در موضوع زباله با توجه به هزینه چند ده میلیاردی که شهرداری متقبل می‌شود باید آن را به عنوان طلای کثیف به فرصت تبدیل و از آن درآمد پایدار کسب کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص پروژه‌های نقاط آسیب‌پذیرتر ساری مانند نارنجستان و پل سه راه جوییار، باید با اتخاذ یک تصمیم قاطع و جهادی به سرانجام برسد؛ این شهر نقاط میراثی بسیار زیادی دارد که باید به یک منبع درآمد تبدیل شود.

امام‌جمعه ساری با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور به استان مطرح کرد: اعضای شورا و شهردار ساری در خصوص مصوباتی که برای این شهر تأیید شده است پیگیری‌های لازم را انجام دهند و با ارائه مستندات کامل باعث تسریع در انجام آن شوند.

وی با اشاره به نیروی انسانی شاغل در شهرداری خاطرنشان کرد: شهرداری با توجه به نیروی انسانی زیادی که دارد، می‌تواند از آنها برای انجام پروژه‌ها، همچنین مولدسازی کسب درآمد کرده و این تهدید را به یک فرصت تبدیل کند.

اجرای ۳۰ پروژه شهری ساری تا قبل پایان سال‌جاری

محمدحسین قبادی شهردار ساری در این دیدار با اعلام اینکه امسال علاوه بر پرداخت مطالبات پرسنل، ۳۰ پروژه تعریف شده است که باید تا پایان سال ۱۴۰۳ به انجام برسد، عنوان کرد: یکی از مهمترین پروژه‌ها نیروگاه زباله‌سوز است که تلاش می‌کنیم تا پایان سال به پایان برسد.

وی با بیان اینکه در بحث پل تا پل و پارک جنگی ۱۰۰ هکتاری شهید نوبخت (سکوتپه) هم در حال انجام است، گفت: یکی‌از بزرگترین مشکلات شهرداری که مدت‌هاست با آن دست و پنجه نرم می‌کند، بحث بدهی به تأمین اجتماعی است که باید مسئولان ارشد استان به این موضوع ورود کنند تا این مشکل حل شود.

شهردار ساری با اعلام اینکه تعریض جاده گلما به عنوان یکی از جاده‌های پر تلفات تاکنون ۴۰ درصد آن به انجام رسیده است و عملیات اجرایی آن ادامه خواهد داشت، مطرح کرد: هدایت آب‌های سطحی یکی دیگر از بحث‌های مهم این شهر است که با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر در حال پیگیری آن هستیم اگرچه بسیاری از پروژه‌های شهری نیمه‌کاره است و برای به پایان رسیدن آن دولت باید کمک کند.

قبادی در پایان از آیت‌الله محمدی لائینی دعوت کرد تا با بازدید میدانی از پروژه‌های شهر ساری از میزان پیشرفت آن مطلع شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری