کد خبر:11465
پ

شهردار بروجن: افزایش ماشین‌آلات اهرم اقتدار هر شهرداری است

شهردار بروجن از تجهیز ناوگان موتوری این شهرداری با اعتباری حدود ۱۴۰ میلیارد ریال خبر داد. گرشاسب ریگی با اشاره به خرید ماشین آلات عمرانی اظهار کرد: دو دستگاه بنز کمپرسی ده تن، یک دستگاه کامیونت با کاربری آتش نشانی، یک دستگاه غلتک اتوی آسفالت دوچرخه آهنی، یک دستگاه بالابر نیسانی و یک دستگاه مدل ۱۱۰ تلسکوپ […]

شهردار بروجن از تجهیز ناوگان موتوری این شهرداری با اعتباری حدود ۱۴۰ میلیارد ریال خبر داد.

گرشاسب ریگی با اشاره به خرید ماشین آلات عمرانی اظهار کرد: دو دستگاه بنز کمپرسی ده تن، یک دستگاه کامیونت با کاربری آتش نشانی، یک دستگاه غلتک اتوی آسفالت دوچرخه آهنی، یک دستگاه بالابر نیسانی و یک دستگاه مدل ۱۱۰ تلسکوپ به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال طی یک ماه اخیر برای شهرداری بروجن خریداری شد.

وی افزود: افزایش ماشین آلات بعد از نیروی انسانی اهرم اقتدار هر شهرداری محسوب می‌شوند و این نوسازی‌ها در جهت کاهش نیاز در تعمیرات و صرفه جویی در وقت انجام شده صورت گرفته است.

شهردار بروجن خاطرنشان کرد: نگرانی‌هایی در رابطه با حقوق کارکنان وجود داشت که البته تمام پرداختی‌های لازم از جمله حقوق، اضافه کاری، پاداش پایان سال و سایر رفاهیات به طور کامل انجام و تسویه شد.

ریگی اضافه کرد: این نوسازی‌ها همچنان ادامه خواهد داشت و تعدادی از ماشین‌آلات فرسوده در مزایده قرار می‌گیرد و ماشین‌آلات جدید جایگزین می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری