کد خبر:5749
پ

شهردار: تشکیل میز گردشگری در شهرداری تیران

شهردار تیران گفت: میز گردشگری شهرداری با هدف هم‌افزایی میان سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مدیریت شهری تشکیل شد. حسن حجتی با اشاره به ظرفیت گردشگری فعال در شهر تیران و بخش‌های مختلف شهرستان، اظهار کرد: این ظرفیت‌ها مغفول مانده و کمتر برای توسعه شهری استفاده شده است. وی افزود: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شده است […]

شهردار تیران گفت: میز گردشگری شهرداری با هدف هم‌افزایی میان سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مدیریت شهری تشکیل شد.

حسن حجتی با اشاره به ظرفیت گردشگری فعال در شهر تیران و بخش‌های مختلف شهرستان، اظهار کرد: این ظرفیت‌ها مغفول مانده و کمتر برای توسعه شهری استفاده شده است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری بخش خصوصی انجام شده است و زمینه‌های فعال‌سازی وجود دارد، اما باید این فرصت‌ها فعال و موانع رفع شود.

شهردار تیران خاطرنشان کرد: برگزاری نشست‌های مشترک عملیاتی در شهر با حضور بخش مردمی، خصوصی، شهری و دولتی به این موضوع کمک می‌کند.

حجتی تشکیل میز گردشگری در شهرداری را در این راستا عنوان کرد و ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود با برگزاری جلسات ماهیانه به نقطه مثبت در توسعه گردشگری برسیم.

وی با اشاره به تشکیل نخستین جلسه این میز، گفت: در این جلسه دغدغه و پیشنهادات سرمایه‌گذاران بوم‌گردی بررسی شد.

شهردار تیران تشکیل جلسه با حضور مقام عالی شهرستان را مورد تاکید قرار داد و افزود: این سلسله جلسات برگزار می‌شود تا به نتایج ارزشمندی برسیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری