کد خبر:9697
پ

شهردار حنا در جشن روز جهانی کودک: شهروندان سرمایه‌های اجتماعی شهرداری هستند

شهردار حنا گفت: هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و شهروندان سرمایه‌های اجتماعی ما محسوب می‌شوند. ابوالفتح بهرامیان با تبریک روز جهانی کودک، اظهار کرد: جشن روز جهانی کودک با هدف فراهم کردن فضایی پویا و بانشاط برای کودکان، همزمان با هفته کودک در سالن ورزشی شهر حنا برگزار شد. وی افزود: شورا و […]

شهردار حنا گفت: هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و شهروندان سرمایه‌های اجتماعی ما محسوب می‌شوند.

ابوالفتح بهرامیان با تبریک روز جهانی کودک، اظهار کرد: جشن روز جهانی کودک با هدف فراهم کردن فضایی پویا و بانشاط برای کودکان، همزمان با هفته کودک در سالن ورزشی شهر حنا برگزار شد.

وی افزود: شورا و شهرداری حنا در راستای تقویت و ارتقای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهر در تلاش هستند تا با فراهم نمودن فضایی مناسب برای اوقات فراغت و سرگرمی کودکان، گام‌های پایداری در جهت تضمین سلامت روحی و جسمی کودکان بردارند.

شهردار حنا خاطرنشان کرد: هفته ملی کودک فرصت ارزشمندی است که برای سلامتی، نشاط، شادی و پیشرفت کودکان به نیازهای آن‌ها توجه ویژه شود و برای تحقق آن برنامه‌ریزی کرد.

وی با تأکید بر توجه به سلامت و مهارت جسمی کودکان به عنوان نسل‌های آینده از برگزاری بازی و ورزش کودکان تصریح کرد: هزینه کردن برای برنامه‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و شهروندان سرمایه‌های اجتماعی ما محسوب می‌شوند.

بهرامی خاطرنشان کرد: در این راستا مدیریت شهری اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده و برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

شایان ذکر است اجرای مسابقه، اهدا جوایز، اجرای ورزش رزمی از برنتمه های این جشن بود. شهر حنا با شش هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری سمیرم واقع است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری