کد خبر:8719
پ

شهردار خور: ۵۰ درصد اقتصاد شهر خور وابسته به گردشگری است

شهردار خور با اشاره به اینکه احیای مسیر نخلستان‌ها به رونق اقتصادی شهر کمک می‌کند، گفت: بیش از ۵۰ درصد گردش اقتصادی شهر خور وابسته به گردشگری است. مهدی حلوانی اظهار کرد: احیای مسیر نخلستان‌های شهر به درآمدزایی، اشتغال شهروندان، افزایش گردش مالی و توسعه و رونق اقتصادی شهر خور کمک می‌کند. وی افزود: اقامتگاه‌های زیادی در […]

شهردار خور با اشاره به اینکه احیای مسیر نخلستان‌ها به رونق اقتصادی شهر کمک می‌کند، گفت: بیش از ۵۰ درصد گردش اقتصادی شهر خور وابسته به گردشگری است.

مهدی حلوانی اظهار کرد: احیای مسیر نخلستان‌های شهر به درآمدزایی، اشتغال شهروندان، افزایش گردش مالی و توسعه و رونق اقتصادی شهر خور کمک می‌کند.

وی افزود: اقامتگاه‌های زیادی در مسیر نخلستان‌ها برای اقامت گردشگران وجود دارد که لازم است مرمت و بازسازی شود.

شهردار خور خاطرنشان کرد: چنانچه دولت و راه و شهرسازی اعتباری را به شهرداری تخصیص دهد، مرمت کف و بدنه کوچه‌های نخلستان و عملیات دفع فاضلاب شهری در این کوچه‌ها انجام خواهد شد.

حلوانی با بیان اینکه میراث فرهنگی باید در تهیه مطالعات مرمت و بازسازی کوچه‌های مسیر نخلستان‌ها با شهرداری همکاری لازم را انجام دهد، تصریح کرد: بیش از ۵۰ درصد اقتصادی شهر خور وابسته به گردشگری است و هر سال از شهریور تا پایان فروردین‌ماه، میزبان گردشگران زیادی در شهر خور هستیم.

شایان ذکر است شهر خور با ۸۲۰۰ نفر جمعیت در مرکز شهرستان خوروبیابانک استان اصفهان قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری