کد خبر:2215
پ

شهردار سنندج : شهرداری را از وجود سودجویان پاک می کنیم/ شهرداری سفره ای برای انتفاع شخصی نیست

شهردار سنندج با بیان اینکه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز خط قرمز شهرداری است گفت: پاکسازی فاسدین و کسانی که می خواهند با برخی اقدامات سودجویان جایگاه و اعتمادی که به دستگاه خدمات رسانی همچون شهرداری را از بین ببرند ضروری است سیدانور رشیدی در جلسه شورای اداری شهرداری سنندج اظهار کرد: هدف از […]

شهردار سنندج با بیان اینکه برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز خط قرمز شهرداری است گفت: پاکسازی فاسدین و کسانی که می خواهند با برخی اقدامات سودجویان جایگاه و اعتمادی که به دستگاه خدمات رسانی همچون شهرداری را از بین ببرند ضروری است

سیدانور رشیدی در جلسه شورای اداری شهرداری سنندج اظهار کرد: هدف از برگزاری جلسات شورای اداری هم‌افزایی بیشتر بین معاونت‌ها و سازمان‌ها و شهرداری مناطق برای رفع مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب برای توسعه و خدمات بیشتر در سطح شهر است.

وی تصریح کرد: اتخاذ برنامه جامع در حوزه‌های مختلف مرتبط با وظایف شهرداری در زمینه خدمات شهری، فضای سبز، خدمات رفاهی و سایر مسوولیت‌ها محوری‌ترین هدف برگزاری شورای اداری است.
شهردار سنندج گفت: هم‌افزایی بیشتر بین مجموعه‌های شهرداری قطعا مسیر خدمت به مردم را در حوزه‌های مختلف تسهیل می‌کند و معتقدیم کار در مجموعه شهرداری تیمی است و اگر این تیم کاری هم‌افزا و در کنار هم باشند بهترین بازخورد را در زمینه خدمات‌رسانی و مدیریت شهری خواهد داشت.
بی پرده کم کاری شهرداران و روسای سازمان ها را اعلام می کنیم
رشیدی در ادامه تصریح کرد: منبعد در جلسات بی‌پرده کم‌کاری‌ها را بیان می‌کنیم چون همه ما به عنوان خدمت‌گذار مردم نسبت به شهروندان مسوولیت داریم و باید با تلاش جهادی و مضاعف در مسیر عملیاتی کردن مطالبات به حق مردم گام برداریم.
شهردار سنندج خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی و کمبود اعتبارات برای همه مجموعه‌ها وجود دارد، اما انتظار داریم در حد توان و حتی بیشتر از آن در زمینه خدمت به مردم تلاش شود.
رشیدی در ادامه گفت: با توجه به گام بزرگ و ارزشمند دولت مردمی در راستای جراحی اقتصادی در حذف ارز ترجیحی و تلاش در مسیر عادلانه کردن پرداخت یارانه‌ها مجموعه شهرداری سنندج نیز مانند سایر بخش‌ها باید نقش خود را در پازل اجرای این حرکت بزرگ به درستی ایفا کند.
شهردار سنندج خاطرنشان کرد: هر کس پاسخگوی عملکرد خود است و پاسخگویی به اعمال در زندگی خصوصی و کاری انسان‌ها مصداق دارد و اگر در هر مجموعه خطایی مرتکب شود باید در محضر قانون حاضر و جوابگو باشد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه به واسطه نگاه تیزبینانه و حضور تاثیرگذار دستگاه قضایی، دستگاه‌های نظارتی و امنیتی افراد سودجویی که با استفاده از رانت و همکاری با دلالان و سودجویان منافع کلان به جیب می‌زنند شناسایی شده و زمینه برخورد قاطع با آنها فراهم شده است.
شهردار سنندج با اعلام اینکه مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز خط قرمز شهرداری سنندج است از تلاش‌های دستگاه قضا، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی، سپاه، دادستان و سایر دستگاه‌های متولی در این حوزه تقدیر کرد و خاطرنشان کرد: برای برخورد با دلالان و منفعت‌طلبان با هیچ کس تعارف نداریم.
رشیدی اظهار کرد: شهرداری را از وجود فاسدین و کسانی که می‌خواهند با برخی اقدامات سودجویانه جایگاه و اعتماد به دستگاه خدمات‌رسان شهرداری را از بین ببرند، پاکسازی می‌کنیم.
برخورد با افراد سودجو در شهرداری قاطع خواهد بود
وی ادامه داد: با این دست افراد بطور قاطع برخورد خواهیم کرد و از سنگ‌اندازی این افراد نمی‌هراسیم هر چند افراد رانت‌خوار و سودجو که منافع مالی و اقتصادی آنها بر منافع اخلاقی‌شان می‌چربد برای دستیابی به اهداف سودجویانه خود دست به هر اقدامی می‌زنند.
شهردار سنندج خاطرنشان کرد: برخورد با فعالین در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز اولویت شهرداری است و در این زمینه کوتاه نمی‌آییم.
وی گفت: با پشتیبانی دستگاه‌های امنیتی، دلالان بزرگ ساخت‌وسازهای غیرمجاز شناسایی و دستگیر شده‌اند.
 رشیدی تصریح کرد: تعدادی از کارکنان شهرداری هم که البته ربطی به بدنه زحمت‌کش این دستگاه خدمات‌رسان ندارند و به واسطه سودجویی با این دلالان و سوجویان در زمینه ساخت‌وسازهای غیرمجاز همکاری داشته‌اند با تلاش نیروهای امنیتی و نظامی شناسایی و خوشبختانه دستگیر شده‌اند و قطعا برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی اذعان کرد: کسانی که دیدگاه، نظر و تفکرشان این است که شهرداری سفره‌ای برای انتفاع شخصی آنهاست سخت در اشتباه هستند و مطمئن باشند دستگاه‌های نظارتی، قضایی و اطلاعاتی به صورت کامل این مسائل را رصد می‌کنند و افرادی که بخواهند جایگاه شهرداری را مخدوش کنند به دام خواهند افتاد.
شهردار سنندج اذعان کرد: انتظار ما از مدیران مناطق و روسای سازمان‌ها این است که در بحث ساخت‌وسازهای غیرمجاز از کوچکترین موارد گذشت نکنند و برخورد با زیرمجموعه در این خصوص کاملا بدون تعارف باشد.
رشیدی افزود: هرکجا حس کردید نیروی زیرمجموعه شما با دلالی ارتباط و پنجره رو به فساد اقتصادی را باز می‌کند باید ضمن برخورد قاطع، اطلاع‌رسانی کنید تا اجازه ندهیم چند میوه گندیده نام این سازمان خدمات‌رسان و همکاران خدوم ما را خدشه‌دار کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری