کد خبر:3199
پ

شهردار شیراز : برندسازی و افزایش اعتبار شهر با تکمیل پروژه‌های شهری

شهردار شیراز اجرا و تکمیل پروژه‌هایی که بر برند و اعتبار شهر شیراز بیفزاید را مهم‌ترین اولویت شهرداری دانست و گفت: در صدد بهره‌برداری از پروژه‌های شهری هستیم که به افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری شیراز بینجامد. سیداحسان اصنافی در خصوص پروژه آب‌نمای موزیکال بوستان آزادی و بازدید و از روند اجرا و پیشرفت […]

شهردار شیراز اجرا و تکمیل پروژه‌هایی که بر برند و اعتبار شهر شیراز بیفزاید را مهم‌ترین اولویت شهرداری دانست و گفت: در صدد بهره‌برداری از پروژه‌های شهری هستیم که به افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری شیراز بینجامد.

سیداحسان اصنافی در خصوص پروژه آب‌نمای موزیکال بوستان آزادی و بازدید و از روند اجرا و پیشرفت فیزیکی آن، اظهار کرد: نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت می‌تواند موجب افزایش اعتماد عمومی شود که نتیجه آن حرکت به سمت توسعه و احیای شهر و به وجود آمدن فضای بهتری برای شهروندان خواهد شد.

وی افزود: مهم‌ترین اولویت شهرداری، اجرا و تکمیل پروژه‌هایی است که بر اعتبار شهر شیراز بیفزاید، لذا تلاش خواهیم کرد تا با بهره‌برداری از پروژه‌های شهری باعث افزایش رضایتمندی شهروندان از عملکرد شهرداری شیراز شویم.

شهردار شیراز با اشاره به در اولویت بودن اجرا و تکمیل پروژه‌هایی که برند شیراز است، گفت: در صدد بهره‌برداری از پروژه‌های شهری هستیم که به افزایش رضایتمندی شهروندان بینجامد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری